Mažakraujystės tyrimų programos - "Antėja laboratorija"
Mažakraujystės tyrimų programos

Mažakraujystės tyrimų programos

25.00€
Mažakraujystės tyrimų programos

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Gydytojų sukurtos programos: tirkis išsamiau – mokėk mažiau!

Mažakraujyste serga net 25 proc. viso pasaulio populiacijos. Mažakraujystė – tai organizmo būklė, kai kraujyje trūksta raudonųjų kraujo kūnelių ar hemoglobino. Mažakraujystė gali išsivystyti dėl mikroelementų ir vitamino trūkumo, lėtinių ligų (inkstų, diabeto, vėžio ir kt.) bei infekcijų (ŽIV, tuberkuliozė), būti paveldima. Negydoma mažakraujystė sutrikdo širdies, plaučių, endokrininę sistemą, lytinę funkciją ir kt. organizmo sistemas.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Šie simptomai gali būti susiję su mažakraujyste: silpnumo jausmas, energijos stoka • krūtinės skausmas • galvos skausmas • tirpstančios ir šalančios galūnės • svaigulys •  slenka plaukai, lūžinėja nagai • greitas ir neritmingas širdies plakimas • sunkėja kvėpavimas • blyški, sausa, pleiskanojanti oda  Mažakraujystės tyrimų programa turėtų būti atliekama, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų:

 
TYRIMAI MINI MIDI MAXI
Bendrieji tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)
FER Feritinas
FR Folinė rūgštis  
VitB12 Aktyvus Vitaminas B12  
Transferino saturacija (įsotinimas)    
HCY Homocisteinas    
Mikroelementų ir elektrolitų tyrimai:
Fe Geležis

 

D.U.K.

1. Kas lemia mažakraujystės išsivystymą? 

Mažakraujystė gali išsivystyti dėl mikroelementų, vitaminų trūkumo, lėtinių ligų bei infekcijų, taip pat gali būti paveldima.

2. Koks rodiklis padeda identifikuoti mažakraujystę? 

Mažakraujystei nustatyti būtina atlikti bendrą kraujo tyrimą. Norint nustatyti mažakraujystės priežastis reikia atlikti mikroelementų, vitaminų tyrimus bei kitus tyrimus dėl lėtinių ligų ar galimo slapto kraujavimo.

 

3. Kokie yra dažniausiai pasireiškiantys mažakraujystės simptomai? 

Vienas iš dažniausiai pasireiškiančių simptomų yra blyški oda, nuolatinis nuovargis, silpnumas, mieguistumas, kartais kamuoja galvos skausmai ar net dusulys.