Medžiagų apykaitos tyrimų programos dovanų kuponas - "Antėja laboratorija"
Medžiagų apykaitos tyrimų programos

Medžiagų apykaitos tyrimų programos

20.00€
Medžiagų apykaitos tyrimų programos

*Norintiems pasinaudoti akcijos pasiūlymu būtina įsigyti tyrimus e. parduotuvėje arba fiziniame padalinyje nurodytu akcijos laikotarpiu. Įsigytus kuponus e. parduotuvėje galima panaudoti per 6 mėn su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Registracija vizitui akcijos kainos nerezervuoja, akcija galioja tik apmokėjus paslaugas akcijos galiojimo laikotarpiu.

Angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitos rodiklių tyrimų programą sudaro šie tyrimai: lipidograma, į kurią įeina cholesterolis, MTL cholesterolis, DTL cholesterolis, trigliceridai, gliukozės kraujo tyrimas, glikozilintas hemoglobinas, bendras baltymas bei albuminas.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Ši tyrimų programa skirta nustatyti ne tik širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą, gliukozės apykaitą organizme, bet ir inkstų veiklą. Esant cukrinio diabeto rizikai, sumažėja DTL (gerasis cholesterolis), padidėja MTL (blogasis cholesterolis) ir bendras cholesterolis, taip pat glikozilintas hemoglobinas (HbA1c), kuris parodo bendrą vidutinę glikemiją kelių mėnesių laikotarpyje. Padidėjęs glikozilintas hemoglobinas kraujyje parodo galimą ankstyvą inkstų veiklos sutrikimą. Tai dar geriau matyti padeda ir inkstų veiklos tyrimai: bendras baltymas (TP) ir albuminas (ALB).

 
TYRIMAI Mini Midi Maxi
Riebalų apykaitos rodikliai:
CHOL Cholesterolis bendras
DTL Cholesterolis
MTL Cholesterolis
TGL Trigliceridai
Angliavandenių apykaitos produktai:
GLU Gliukozė  
HbA1c Glikozilintas hemoglobinas    
Skydliaukės:
TTH Tirotropinis hormonas  
FT4 Laisvas tiroksinas  
Baltymų apykaitos produktai:
TP Bendras baltymas    
ALB Albuminas