Speciali kaina tyrimų programoms sportuojantiems - "Antėja laboratorija"

Akcija tyrimų programoms sportuojantiems

Sportas yra neatsiejama sveiko žmogaus kasdienybės dalis. Fizinis aktyvumas stiprina mūsų kaulus ir raumenis, imuninę, širdies bei kraujagyslių sistemas, mažina nerimo lygį, gerina miego kokybę ir didina mūsų pasitikėjimą savimi. Visgi svarbu prisiminti, kad aktyvų organizmą yra būtina profilaktiškai prižiūrėti: rekomenduojama sekti vitaminų bei elektrolitų organizme kiekį, širdies, kepenų, inkstų ir netgi skydliaukės būklę atspindinčius kraujo rodiklius.  

Dėl šios priežasties rekomenduojame sportuojantiems asmenims sudarytą aktualiausių tyrimų programą, kuriai  šiuo metu taikoma 25 proc. nuolaida! Kol mes rūpinamės jūsų sveikata, jūs gerinate savo rezultatą.

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA
Telefonu: 8 700 55511 arba el. paštu: pagalba@anteja.lt
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

*Norintiems pasinaudoti akcijos pasiūlymu būtina įsigyti tyrimus e. parduotuvėje arba fiziniame padalinyje nurodytu akcijos laikotarpiu. Įsigytus kuponus e. parduotuvėje galima panaudoti per 6 mėn su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Registracija vizitui akcijos kainos nerezervuoja, akcija galioja tik apmokėjus paslaugas akcijos galiojimo laikotarpiu.


-Pasiūlymas galioja iki 2024 m. balandžio 30 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

-Atlikus tyrimus Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.