Mikroelementų ir elektrolitų apykaitos tyrimų programos - "Antėja laboratorija"
Mikroelementų ir elektrolitų apykaitos tyrimų programos
%

Mikroelementų ir elektrolitų apykaitos tyrimų programos

27.00€
Mikroelementų ir elektrolitų apykaitos tyrimų programos

*Norintiems pasinaudoti akcijos pasiūlymu būtina įsigyti tyrimus e. parduotuvėje arba fiziniame padalinyje nurodytu akcijos laikotarpiu. Įsigytus kuponus e. parduotuvėje galima panaudoti per 6 mėn su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Registracija vizitui akcijos kainos nerezervuoja, akcija galioja tik apmokėjus paslaugas akcijos galiojimo laikotarpiu.

Gydytojų sukurtos programos: tirkis išsamiau – mokėk mažiau!

Gerai savijautai yra būtina išlaikyti tinkamą mikroelementų ir elektrolitų kiekį organizme. Šios medžiagos palaiko šarmų-rūgščių pusiausvyrą, dalyvauja susitraukiant raumenims, dujų apykaitoje, nervų sistemos veikloje, krešant kraujui, greitina augimo ir atsistatymo procesus, išskiria energiją iš maistingųjų medžiagų ir padeda susidaryti naujiems audiniams. Mikroelementai taip pat įeina į įvairių fermentų, hormonų bei kitų medžiagų sudėtį. Jų trūkumas gali pasireikšti nuovargiu, silpnumu, galvos svaigimu, padidėjusiu kraujospūdžiu, nuotaikų svyravimu, gali sutrikti žarnyno, inkstų ir širdies veikla.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Šie simptomai gali būti susiję mikroelementų ir elektrolitų trūkumu: • Metalo skonis burnoje• nuotaikų kaita• nuovargis • galvos svaigimas • mėšlungis • lėtinis skausmas  • užmaršumas • svorio svyravimai.

Mikroelementų ir elektrolitų apykaitos tyrimų programos turėtų būti atliekamos, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų. Jūs galite rinktis MINI ir MIDI programas.

 
TYRIMAI MINI MIDI
Bendrieji tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas + +
Mikroelementų ir elektrolitų tyrimai:
Na Natris + +
K Kalis + +
Mg Magnis + +
P Fosforas + +
Ca Kalcis + +
Ca++ Jonizuotas kalcis   +
Fe Geležis   +
Zn Cinkas   +
Cl Chloridų koncentracija + +
Baltymų tyrimai:
ALB Albuminas   +