Molekulinės diagnostikos (PGR tyrimai) šlapime - "Antėja laboratorija"
Molekulinės diagnostikos (PGR tyrimai) šlapime

Molekulinės diagnostikos (PGR tyrimai) šlapime

89.00€
Molekulinės diagnostikos (PGR tyrimai) šlapime

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Lytiniu keliu plintančios ligos yra labiausiai paplitusios už- krečiamos ligos visame pasaulyje ir turi didelių padarinių tiek individo, tiek visuomenės sveikatai. Dabar yra nustatyta daugiau nei 20 skirtingų infekcijų, perduodamų lytiniu būdu. Ankstyva ir greita lytiniu būdu plintančių ligų diagnozė padidina galimybę apriboti ligos komplikacijas. Negydytos LPL, tokios kaip gonorėja, sifilis, chlamidija, lytinių organų pūslelinė ir žmogaus papilomos virusas, gali sukelti sunkias komplikacijas: aklumą, kaulų deformacijas, smegenų pažeidimą, vėžį, širdies ligas, nevaisingumą, apsigimimus, protinį atsilikimą ir net mirtį.

Moterims rekomenduojama atlikti visus tyrimus iš nuograndų. 
Svarbu! Atkreipkite dėmesį, jog jei tyrimas dėl LPI atliekamas iš šlapimo, abiem partneriams tyrimo rezultatai gali ir nesutapti. Daugiau informacijos galite rasti paspaudę čia.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Tyrimus rekomenduojama atlikti moterims iš nuograndų, vyrams iš šlapimo.

 
Tyrimai 10-ties sukėlėjų 6-ių sukelėjų 4-ių sukėlėjų 4-ių sukėlėjų (2) Candida sukėlėjų paletė
Neisseria gonorrhoeae    
Mycoplasma genitalium  
Chlamydia trachomatis  
Ureaplasma urealyticum        
U.Parvum        
Trichomonas vaginalis    
Gardnerella vaginalis        
Candida albicans      
Candida glabrata      
Candida krusei       
Ureaplasma spp.      
Mycoplasma hominis      

D.U.K.

1. Kuo naudingas tyrimas PGR metodu? 

PGR tyrimai leidžia nustatyti tikslų ligos sukėlėją, kai kraujyje dar nėra susiformavusių antikūnų, kuriuos organizmas gamina kovai su virusais.

Ar šis tyrimo metodas patikimas ir kokias ligas galima nustatyti? 

PGR tyrimo metodas visiškai patikimas ir patvirtina užsikrėtimą lytiškai plintančiomis ligomis. Galima išsitirti dėl sifilio, gonorėjos, chlamidiozės, trichomonozės bei kitų sutrikimų. Šių ligų ankstyva diagnostika leidžia laiku pradėti gydymą ir pasveikti be pasekmių.

Kuo pavojingos lytiškai plintančios ligos? 

Negydomos lytiškai plintančios ligos gali sukelti sunkias komplikacijas, pavyzdžiui aklumą, kaulų deformacijas, smegenų pažeidimą, vėžį, širdies ligas, nevaisingumą, apsigimimus, protinį atsilikimą ar net mirtį.