Nauja svarbi informacija ,,Antėja laboratorija'' klientams! - "Antėja laboratorija"

Nauja svarbi informacija ,,Antėja laboratorija'' klientams!

Norime pranešti, jog nuo  2019 m. sausio 2 dienos, „Antėja laboratorija“ medicinos centruose bei procedūrų kabinetuose įsigalioja nauja tvarka – klientus aptarnausime tik jiems pateikus asmens tapatybę įrodantį dokumentą, kuriame bus asmens kodas bei nuotrauka. (a/k ir nuotrauka). Gali būti ir dokumento kopija. Ši informacija yra itin reikalinga gydytojams, kurie gali stebėti Jūsų sveikatos istoriją bei užtikrinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

„Antėja laboratorija“ klientai taip pat turi teisę visas paslaugas gauti ir ANONIMIŠKAI, tačiau prieš tai būtina įspėti šeimos gydytoją arba slaugytoją. Pasirinkus tokias paslaugas, „Antėja laboratorija“ medicinos darbuotojai negalės įvertinti Jūsų sveikatos būklės bei dinamikos, ir tai gali turėti įtakos mūsų teikiamų paslaugų rezultatų interpretavimui.

Jei atėjęs klientas neturi asmens dokumento, tačiau žino savo asmens kodą –  jam paslaugos suteikiamos, bet yra užduodamas „kontrolinis“ klausimas kokia yra jo deklaruota gyvenamoji vieta (tikslus adresas) ir telefono numeris (jei lankosi ne pirmą kartą).

Visos naujienos