Naujas padalinys Naujojoje Vilnioje! - "Antėja laboratorija"

Naujas padalinys Naujojoje Vilnioje!

Birželio 21 dieną  atvėrėme naujojo padalinio duris Naujojoje Vilnioje, adresu: Šiaurės g. 37A. Naujajame padalinyje kviečiame atlikti bendruosius ar profilaktinius tyrimus bei pasiskiepyti. 

Svarstote, kokius tyrimus atlikti? Jūsų patogumui esame sukūrę beveik 50 profilaktinių ir diagnostinių tyrimų programų detaliam organizmo ištyrimui. Atsižvelgiant į sezoniškumą bei klientų poreikius, kiekvieną mėnesį siūlome tyrimus ar tyrimų programas už ypatingas kainas!

Primename, kad kiekvienam pas mus tyrimus atlikusiam asmeniui yra suteikiamas nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju. Telefoninio pokalbio metu galite sužinoti detalius tyrimų rezultatus, gydytojo rekomendacijas bei pasiūlymus, kaip stiprinti sveikatos būklę.

Apsilankyti Naujojoje Vilnioje kviečiame visus susidomėjusius, nesvarbu, kokioje gydymo įstaigoje, ar kokiame mieste Jūs registruoti. Dirbsime patogiu metu ir darbą pradėsime 8 val. ryto. Atvykstančių prašome greitai ir patogiai užsiregistruoti savitarnoje www.manotyrimai.lt, bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.

Visų apsilankiusių laukia DOVANOS!

Atidarymo proga visiems apsilankiusiems esame paruošę DOVANĄ – nemokamą magnio ir kalcio tyrimų komplektą. Dovana pasinaudoti galėsite iki pat 2021 m. rugpjūčio 31 dienos. Rūpinamės, kad mūsų klientams sveikata taptų prioritetu.

Kalcis būtinas kaulų ir dantų stiprumui, kraujo krešėjimui. Šis mikroelementas taip pat mažina nervų sistemos dirglumą, reguliuoja širdies ritmą. Magnis atpalaiduoja raumenis ir kraujagysles. Jis taip pat reikalingas energijai ląstelėse gaminti, padeda skaidyti baltymus, riebalus ir angliavandenius. Taip magnis reikalingas normaliai širdies veiklai palaikyti.

Patikėkite savo sveikatą profesionalams ir tapkite mūsų klientu!

 


-Pasiūlymas galioja iki 2021 rugpjūčio 31 d.

Visos naujienos