Naujas procedūrų kabinetas - Jonavoje! - "Antėja laboratorija"

Naujas procedūrų kabinetas - Jonavoje!

„Antėja laboratorija“ plečia savo tinklą – nuo šiol mus rasite ir Jonavoje!

Daugiau nei 3 000 skirtingų tyrimų nuodugniam Jūsų sveikatos įvertinimui. Nežinote kokius tyrimus reikia atlikti? Jūsų patogumui ,,Antėja laboratorija“ siūlo daugiau nei 40 profilaktinių ir diagnostinių tyrimų programų detaliam organizmo ištyrimui. Atsižvelgiant į sezoniškumą bei klientų poreikius, kiekvieną mėnesį siūlome tyrimus ar tyrimų programas už ypatingas kainas!

Daugiau nei 40 ,,Antėja laboratorija“ procedūrų kabinetų bei klinikų yra išsibarstę plačiai visoje Lietuvoje. Ką tik naujas procedūrų kabinetas duris atvėrė ir Jonavoje. Procedūrų kabinete atliekami profilaktiniai ir diagnostiniai kraujo tyrimai. Paėmę kraujo mėginį laboratorijos specialistai Jums iš karto duos prisijungimus prie elektroninės sistemos, kurioje su savo tyrimų rezultatais galėsite susipažinti bet kur ir bet kuriuo metu. ,,Antėja laboratorija“ taip pat teikia nemokamas šeimos gydytojo konsultacijas prieš tyrimus, jei svarstote, kurie tyrimai Jums aktualūs, o taip pat šeimos gydytojo tyrimų rezultatų interpretacijas – Jums patogiu būdu – gyvai ar telefonu.

Jonavos procedūrų kabinetas atsidarė adresu: Vasario 16 – tosios g. 60A. Darbo laikas: I-V 07:00-15:00 val.

Atidarymo proga iki 2019 m. spalio 31 d. kviečiame pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu! Apsilankykite Jonavos padalinyje su lipidogramos skrajute ir kalcio tyrimą pasidarykite nemokamai!
Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas! 

 

 

Planuojantiems savo laiką – rekomenduojame registruotis: 8 700 55511

 

 


– dėl tyrimų, kuriems taikoma nuolaida teirautis procedūrų kabineto darbuotojo arba klientų aptarnavimo telefonu;
– a
kcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Visos naujienos