Naujas procedūrų kabinetas Prienuose! - "Antėja laboratorija"

Naujas procedūrų kabinetas Prienuose!

Gegužės 3 dieną atvėrėme naujo procedūrų kabineto duris Prienuose, adresu Vytauto g. 21A. Procedūrų kabinete kviečiame atlikti bendruosius ar profilaktinius tyrimus, pasiskiepyti.  

Prienuose tyrimus atlikti kviečiame visus susidomėjusius, nesvarbu, kokioje gydymo įstaigoje, ar kokiame mieste Jūs registruoti. Pridavus kraują ar kitus mėginius, Jus užregistruosime bendroje mūsų informacinėje sistemoje. Tą pačią akimirką nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu gausite sistemos prisijungimo duomenis, su kuriais savo tyrimų rezultatų eigą galėsite sekti nuotoliniu būdu. Atlikus tyrimus, apie rezultatų gavimą Jus informuosime trumpąja SMS žinute arba el. laišku.

Dirbsime patogiu metu ir darbą pradėsime 8 val. ryto. Atvykstančių prašome registruotis bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.

Ypatingi pasiūlymai!

Atidarymo proga Prienų gyventojams paruošėme DOVANĄ – nemokamą magnio kraujo tyrimą. Magnis yra vienas svarbiausių sveikatai mikroelementų! Kiekvieno mūsų organizme nuolat turėtų būti apie 30 gramų magnio. Tokio kiekio kasdien pakaktų išvengti nuovargio, streso, raumenų spazmų bei kitų magnio trūkumo simptomų.

Norinčius atlikti nemokamą magnio kraujo tyrimą, prašome su savimi turėti informacinę skrajutę (jei radote savo pašto dėžutėje) arba apie tai, kad norite pasinaudoti šiuo pasiūlymu, apsilankymo metu, praneškite Jus aptarnaujančiam personalui. Daugiau informacijos apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus rasite „Antėja laboratorija“ „Facebook“ paskyroje arba svetainėje: www.anteja.lt.

Nedelskite, nes brangiausias – laiku neatliktas tyrimas!

 


-Pasiūlymas galioja iki 2021 m. birželio 30 d.

Visos naujienos