Nuo šiol jūsų oda pasirūpins „Antėja“ diagnostikos centro dermatovenerologė - "Antėja laboratorija"

Nuo šiol jūsų oda pasirūpins „Antėja“ diagnostikos centro dermatovenerologė

Dermatovenerologijos paslaugos nuo šiol ir „Antėja“ diagnostikos centre adresu Lvivo g. 37, Vilnius. Atsiradus odos ligoms, mūsų specialistai galės atlikti tikslią diagnostiką, pasiūlyti kokybiškas profilaktikos priemones bei greitai reaguoti sprendžiant jus kamuojančias su oda susijusias problemas. Naujoji specialistė dermatovenerologė Olga Griščenko taip pat galės suteikti estetikos paslaugas ir konsultacijas, atlikti hialurono, botokso, PRP injekcijas. 

Kada reikia kreiptis į dermatovenerologą?
Ar žinojote, jog oda – tai didžiausias mūsų organizmo organas. Kadangi ji mus saugo nuo išorės veiksnių, jai tenka atsilaikyti tiek prieš išorės veiksnius, tiek vidaus procesų sutrikimus. 

Odos ligoms įtaką gali daryti mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai, saulė, stresas, bakterijos ir virusai. Pastebėti, jog jūsų odai reikia specialisto pagalbos galima išoriškai, atsiradus bėrimams, paraudimams, niežuliui, pleiskanojimui. Visgi neretai pigmentinės dėmės ar naujai atsiradę apgamai nesukelia jokių pojūčių, nors ir yra pavojingi. Taip nutinka ir su lytiškai plintamomis ligomis – identifikavus simptomus, liga dažnai jau būna įsitvirtinusi. 

Kreiptis pas dermatovenerologą reikėtų pajutus pirmuosius odos būklės sutrikimo simptomus – pastebėjus naujai atsiradusias dėmeles, iškilimus, karpas, apgamus ar tiesiog jaučiant dėl pakitimų atsiradusį diskomfortą. Tokiu atveju dermatovenerologas pasiūlys tinkamiausią problemos sprendimo būdą. 

„Antėja“ dermatovenerologė O. Griščenko taip pat turi sukaupusi patirtį odos estetikos srityje. Pastebėjus neraminančius senėjimo požymius, turint įgimtus požymius, norint pagerinti bendrą odos būklę, gydytoja suteiks išsamias ir individualias konsultacijas, parinks atitinkamas injekcijas ir sugrąžins pasitikėjimą savimi. 

Įtariant odos ligas, jaučiant nemalonius jų simptomus ar norint pasitikrinti profilaktiškai, maloniai kviečiame kreiptis į „Antėja“ klientų aptarnavimo centrą.  

Visos naujienos