Pacientų istorijos - "Antėja laboratorija"

Pacientų istorijos

Sėkmės istorijos – tai Jūsų pasakojimai, potyriai ir istorijos, kuriomis pasidalinote su mumis! Džiaugiamės, kad galėjome padėti Jums surasti ligą ir padėti užkirsti jai kelią, nuraminti mažąjį ar pakonsultuoti sveikatos klausimais!

,,Užsislėpusi" akmenligė ,,Užsislėpusi" akmenligė

Daugelį metų nežinojau kas man yra. Vaikščiojimas iš vieno gydytojo kabineto į kitą tapo kasdienybe. Jau net nebežinojau ko griebtis ir kuo pasitikėti. Dideli vaistų kiekiai per dieną padarė man daugiau blogo nei gero. Išbandžiau tiek tradicinę mediciną, tiek ir įvairius pratimus ar žolelių mišinius – jokio pagerėjimo. Skausmas kaip buvo, taip ir pasiliko. Vieną dieną mano ieškojimai atve..

Plačiau
Kraujo tyrimų svarba sportuojantiems Kraujo tyrimų svarba sportuojantiems

Draugai mane įkalbėjo pasidaryti kraujo tyrimus. Turbūt skamba keistai, tačiau tai ne tokie draugai, kur tik per balius susimatome. Mūsų kasdienė susibūrimo vieta, tai – sporto salė. Jau seniai vartoju įvairius maisto papildus, kad pagerinti savo rezultatus, tačiau niekada iš tikrųjų nežinodavau kokiu medžiagų mano organizmui labiausiai trūksta. Visų pirma, tai buvau maloniai nustebintas pro..

Plačiau
Kraujo krešėjimas Kraujo krešėjimas

Atvykau į Lietuvą tik tai porai savaičių. Čia geriausia išleisti pinigus, kai uždirbi juos svetur. Idėja buvo truputį pasidailinti savo formas. Per tą skubėjimą ir sąmyšį nebuvau informuota, kad prieš atliekant tokio pobūdžio operacijas būtina atlikti kai kuriuos tyrimus, pavyzdžiui tokius, kaip kraujo krešėjimas, bei kitus, ir atvykti jau su jais. Gydymo įstaiga, kurioje buvo atliekama opera..

Plačiau
Ikivėžiniai pakitimai Ikivėžiniai pakitimai

Metai iš metų reguliariai tikrindavomės su vyru savo sveikatą profilaktiškai. Tiesiog abu gerai žinome, kaip tai yra svarbu. Kas metus tyrimai vis parodydavo tam tikrus nukrypimus nuo normos, kaip padidėjęs cholesterolio lygis, tačiau nieko labai jau ypatingo nerasdavo, kol per pastarųjų metų patikrinimą sužinojau kai ką naujo… Tyrimai parodė ikivėžinius pakitimus. Ilgai domėjausi kas tai y..

Plačiau
Skydliaukės hormonų sutrikimai Skydliaukės hormonų sutrikimai

Jaučiau nuolatinį išsekimą, prastai miegodavau, darbo metu pasidarydavau tokia dirgli, kad užsipuldavau žmones, kurie to visiškai nenusipelnė. Nežinojau kas su manimi darosi. Kartais jausdavau drastišką motyvacijos trūkumą, galbūt depresiją. Įtikinau save, kad toks yra mano charakterio būdas ir daugelį metų taip kankinausi. Net nepagalvojau, kad tai gali būti dėl skydliaukės sutrikimų. Toks įtarim..

Plačiau
Vaiko odos bėrimai Vaiko odos bėrimai

Noriu su Jumis pasidalinti savo istorija. Dar neseniai atšventėme mūsų sūnaus vienerių metukų gimtadienį. Netrukus po jo jam atsirado odos bėrimai, ilgainiui jie pradėjo virsti žaizdelėmis. Tai ne juokais mus nugasdino. Taip pat skundėmės apetito stoka. Jau nebežinojome ką daryti, nes vaikui labai niežėjo, rūbeliai pradėjo trintis į pažeistas vietas, skaudėti. Mus lydėjo ištisiniai verksmai ir bem..

Plačiau
Venerinės ligos Venerinės ligos

Mano žmona amžinai šnekėdavo, kad aš sergu venerine liga. Nu, kad pati susigalvoja, tai daug ką susigalvoja, bet kai pradėjo pasakoti, tai nesusilaikiau, viską metęs tą pačią dieną pasidariau specialius tyrimus, dar siūlė man atsiųsti rezultatus emailu, bet sakau, kad jau geriau aš pasiimsiu dokumentą tiesiai. Grįžęs padėjau ant stalo, kad taip nešnekėtų. Aleksandras..

Plačiau
Helicobacter pylori bakterija Helicobacter pylori bakterija

Kelis metus mane nuolatos kankino skrandžio skausmai, anemija, rėmens graužimas, silpnumas, galvos svaigimas ir panašūs kiti simptomai, būdingi Helicobacter Pylori bakterijos suaktyvėjimui žarnyne. Prieš du metus kreipiausi į savo šeimos gydytoją, kuri paskyrė, jos manymu, negalavimus paaiškinančius kraujo tyrimus ir buvo nustatyta vitamino B12 stoka. Vitamino B12 atsargoms papildyti gydytoja ..

Plačiau