Padidėjusio plaukuotumo priežasčių nustatymo tyrimų programos dovanų kuponas - "Antėja laboratorija"
Padidėjusio plaukuotumo priežasčių nustatymo tyrimų programos

Padidėjusio plaukuotumo priežasčių nustatymo tyrimų programos

61.00€
Padidėjusio plaukuotumo priežasčių nustatymo tyrimų programos

Padidėjęs plaukuotumas vargina nemažą dalį moterų ir vyrų. Kai kuriais atvejais tai būna norma, nes nulemta genetikos ir keliauja iš kartos į kartą. Atvejai, kai plaukeliai žmonėms ima rastis neįprastose kūno vietose, laikomi patologiniais. Juos sukelia hormonų disbalansas organizme. Patologiniu atveju, padidėjusį plaukuotumą dažnai lydi ir kiti simptomai: aknė, balso kitimas, menstruacijų ciklo sutrikimas, kūno sudėjimo pokyčiai ir kita. Šio sutrikimo priežastys gali būti nustatomos atliekant laboratorinius ir ultragarsinius tyrimus. Plaukelių šalinimas, nežinant tikslios plaukuotumo padidėjimo priežasties, dažnai kainuoja daug laiko ir lėšų, tačiau duoda tik trumpalaikį rezultatą, todėl rekomenduojama taikyti kompleksines ištyrimo ir gydymo priemones.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Padidėjusio plaukuotumo (hirsutizmo) priežasčių nustatymo tyrimai – tai gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys, kuriuo siekiama išsiaiškinti ir laiku užkirsti kelią galimoms ligoms bei jų vystymuisi.

 
TYRIMAI MINI
Bendrieji tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)
CRB C reaktyvus baltymas
Lytiniai hormonai:
TESTO Testosteronas
LAI Laisvų androgenų indeksas
SHBG (lytinius h. sujungiantis globulinas)
E2 Estradiolis