Palangoje duris atvėrė naujas procedūrų kabinetas - "Antėja laboratorija"

Palangoje duris atvėrė naujas procedūrų kabinetas

Viena moderniausių laboratorijų Baltijos šalyse - „Antėja laboratorija“, birželio 29 dieną atvėrė naujo procedūrų kabineto duris Palangoje, adresu Gintaro g. 37/ Vytauto g. 118. Tai net 44-asis įmonės padalinys Lietuvoje!

Naujajame „Antėja laboratorija“ padalinyje bus atliekami bendrieji ir profilaktiniai kraujo bei laboratoriniai tyrimai, teikiama skiepų paslauga.  

Tyrimus atlikti Palangoje kviečiame visus norinčius klientus, nesvarbu, kokioje gydymo įstaigoje, ar kuriame mieste Jūs registruoti. Į procedūrų kabinetą atvykti reikės vos vieną kartą. Pridavus kraują ar kitus mėginius, Jus užregistruosime bendroje „Antėja laboratorija“ informacinėje sistemoje. Tą pačią akimirką nurodytu telefono numeriu ar elektroniniu paštu gausite sistemos prisijungimo kodus, su kuriais savo tyrimų rezultatų eigą galėsite patikrinti nuotoliniu būdu. Atlikus tyrimus, apie rezultatų gavimą Jus informuosime trumpąja SMS žinute arba el. laišku.

Palangoje dirbame Jums patogiu metu ir darbą pradedame 7 val. ryto. Atvykstančių laukiame kiekvieną darbo dieną, o planuojantiems laiką, siūlome išankstinę registraciją bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.

Laukia ypatingi pasiūlymai!

Atidarymo proga Palangos gyventojams esame paruošę DOVANĄ – nemokamą geležies tyrimą. Atvykus į naująjį procedūrų kabinetą Jūsų lauks specialus pasiūlymas tyrimams: varis + magnis už itin patrauklią kainą! Pasitikrinkite savo pašto dėžutę ir su skrajute pasinaudokite išskirtiniais pasiūlymais!

„Antėja laboratorija“ siūlo daugiau nei 3 000 skirtingų tyrimų nuodugniam Jūsų sveikatos įvertinimui

Nežinote kokius tyrimus reikia atlikti? Jūsų patogumui siūlome daugiau nei 40 profilaktinių ir diagnostinių tyrimų programų detaliam organizmo ištyrimui. Atsižvelgiant į sezoniškumą bei Jūsų poreikius, kiekvieną mėnesį siūlome tyrimus ar tyrimų programas už ypatingas kainas!

Šiuo metu mūsų tinklui priklauso 6 klinikos, kuriose dirba kvalifikuoti šeimos gydytojai ir specialistai, taip pat 38 procedūrų kabinetai, kuriuose atliekami kraujo bei laboratoriniai tyrimai, vykdomos gydytojų konsultacijos. Mus galite rasti net 26 Lietuvos miestuose!

Nedelskite ir patikėkite savo sveikatą profesionalams! Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas!

Visos naujienos
Susiję tyrimai
Fe Geležis Fe Geležis
5.00€