SARS-CoV-2 Antigeno greitasis testas iš seilių - "Antėja laboratorija"
SARS-CoV-2 Antigeno greitasis testas iš seilių

SARS-CoV-2 Antigeno greitasis testas iš seilių

Tai greitasis testas, kuriam atlikti imamas seilių mėginys. Testas yra skirtas SARS-CoV-2 nukleokapsidės proteino antigeno identifikavimui. Antigenai yra aptinkami seilėse ūminėje infekcijos stadijoje. Teigiamas rezultatas parodo virusinius antigenus mėginyje, bet infekcijos būsenos nustatymui yra reikalinga koreliacija su paciento ligos istorija ir kita diagnostine informacija. Teigiamas rezultatas neatmeta bakterinės infekcijos ar infekcijos kartu su kitais virusais. Nustatytas antigenas nebūtinai yra ligos sukėlėjas. 

Neigiamas rezultatas, gautas iš pacientų turinčių simptomų ilgiau nei septynias dienas, turėtų būti laikomas numatomu ir esant reikalui patvirtinamas molekuliniu tyrimu. Neigiamas rezultatas neatmeta SARS-CoV-2 infekcijos ir neturėtų būti naudojamas kaip vienintelis šaltinis parenkant paciento gydymą bei atliekant infekcijos kontrolės sprendimus. Neigiami rezultatai turi būti vertinami kartu su paciento galimu kontaktu su virusu, ligos istorija ir COVID-19 būdingais klinikiniais simptomais. 

Testo rezultatas parodo, ar asmuo šiuo metu serga COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). 

TYRIMAS INTERNETU NEPARDUODAMAS. 

Tyrimo kaina 40 Eur. 

Spausdinto liudijimo ar sertifikato išdavimas: 

Kartu su tyrimo protokolu savitarnos svetainėje www.manotyrimai.lt yra pateikiamas liudijimas su tyrimų rezultatu ir asmens duomenimis trimis kalbomis lietuvių/anglų/rusų kalbomis. 

Dėl Covid-19 tyrimų rezultatų pateikimo esveikata.lt portale - TRUMPA INSTRUKCIJA

Privaloma registracija specialia koronaviruso (COVID-19) aptarnavimo linija: 8 700 77 833.