Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0
SARS-CoV-2 antigeno testas - greitas nosiaryklės arba priekinės nosies landos tyrimas

SARS-CoV-2 antigeno testas - greitas nosiaryklės arba priekinės nosies landos tyrimas

TYRIMAS INTERNETU NEPARDUODAMAS.

Tyrimo kaina 20 Eur. (+ 8 Eur. mėginio paėmimo mokestis). 

Kam naudojamas tyrimas? SARS-CoV-2 antigeno testu ieškomi baltymai, sudarantys SARS CoV-2 virusą, siekiant nustatyti, ar asmuo turi aktyvią Covid-19 infekciją.

Per kiek laiko gaunami tyrimo rezultatai? Per 15 - 20 min.

Kaip atliekamas testas? Tiriami nosies ar nosiaryklės tepinėliai (nuograndos). Kartais tyrimas atliekamas mėginio paėmimo vietoje, o kartais mėginį reikia išsiųsti į laboratoriją.

Ką reiškia teigiamas tyrimo rezultatas? Teigiamas antigeno testas reiškia, kad tiriamas asmuo tikėtina serga aktyvia Covid-19 infekcija.

Ką reiškia neigiamas tyrimo rezultatas? Neigiamas antigeno testas reiškia, kad SARS-CoV-2 viruso baltymai nebuvo aptikti. Tikėtina, kad nėra Covid-19 infekcijos, tačiau neigiamas testas 100 % neatmeta Covid-19 infekcijos galimybės. Jei po neigiamo antigeno tyrimo vis dar yra įtarimų, kad asmuo serga Covid-19 infekcija, asmenį būtina dar kartą ištirti dėl Covid-19 infekcijos molekuliniu (PGR) metodu.

Kada naudinga atlikti šį tyrimą? SARS-Co-2 antigeno testu galima greitai nustatyti, kas turi aktyvią infekciją. Tai gali padėti nustatyti užkrečiamus asmenis. Taip pat, šis tyrimas yra pigesnis nei molekulinis tyrimas.

Kada šis tyrimas nėra naudingas? SARS-Co-2 antigeno testas nėra toks jautrus metodas kaip molekulinis (PGR) tyrimas, todėl netiksliai atmeta tuos, kurie yra užsikrėtę. Antigeno testai yra mažiau jautrūs nei molekuliniai tyrimai, vadinasi, gali būti daugiau klaidingai neigiamų rezultatų.

Neigiami testai turėtų būti laikomi prielaidomis. Jei yra įtarimų, kad asmuo gali būti užsikrėtęs Covid-19 infekcija, net ir po neigiamo antigeno testo gali prireikti atlikti patvirtinantį molekulinį (PGR) tyrimą.

Spausdinto liudijimo ar sertifikato išdavimas:
Kartu su tyrimo protokolu savitarnos svetainėje www.manotyrimai.lt yra pateikiamas liudijimas su tyrimų rezultatu ir asmens duomenimis trimis kalbomis lietuvių/anglų/rusų kalbomis.

 

Privaloma registracija specialia koronaviruso (Covid-19) aptarnavimo linija: 8 700 77 833

COVID-19 antigeno testas atliekamas:  
Vilnius, Viršuliškių g. 65A, punktai 
Kaunas, Veiverių g.142 
Klaipėda, Priestočio 16-1, punktai 
Šiauliai, Gegužių g. 49 
Panevėžys, Respublikos g. 44 
Alytus, S.Dariaus ir S.Girėno g. 3-2 
Marijampolė, Kosmonautų g. 14 A, punktas 
Marijampolė, Kauno g. 62
Biržai, Vytauto g. 31 
Kretinga, Vilniaus g. 10 
Palanga, Vytauto g. 118 
Mažeikiai, Žemaitijos g. 29  
Telšiai, Turgaus aikštė 8 
Utena, Maironio g. 4 
Šilutė, Turgaus g. 3