ŠEIMAI SUAUGĘS Erkinio encefalito viruso vakcina (Encepur) (perkant mažiausiai trims asmenims, kai vienas iš jų yra vaikas iki 16 metų) (>=3 asm) - "Antėja laboratorija"
ŠEIMAI SUAUGĘS Erkinio encefalito viruso vakcina (Encepur) (perkant mažiausiai trims asmenims, kai vienas iš jų yra vaikas iki 16 metų) (>=3 asm)

ŠEIMAI SUAUGĘS Erkinio encefalito viruso vakcina (Encepur) (perkant mažiausiai trims asmenims, kai vienas iš jų yra vaikas iki 16 metų) (>=3 asm)

Kaina galioja perkant mažiausiai trims asmenims, kai vienas iš jų yra vaikas iki 16 metų (>=3 asm). Nusipirkus tik vieną skiepą procedūrų kabinete gali būti paprašyta padengti skirtumą.

Kaina nurodyta už 1 asmens skiepą.

Erkės platina sunkias ligas.  Dažniausiai Lietuvoje registruojami erkinio encefalito (EE) ir Laimo ligos (LL) atvejai.

Erkinis encefalitas – viena sunkiausių virusinių smegenų infekcijų. Asmuo, užkrėstas EE virusu, praėjus dviem ar trims savaitėms po erkės įkandimo, gali pajusti panašius į gripo simptomus: galvos skausmą, nedidelį karščiavimą ir maudžiančius kūno skausmus. Šie simptomai trunka apie savaitę. Po to dauguma žmonių pasijunta geriau.

Gydymas. Erkinis encefalitas labai pavojingas tuo, kad nėra jokio specifinio jo gydymo, t. y. vaistais kovojama ne su ligos sukėlėju, bet tik malšinami kai kurie ligos simptomai ir laukiama, kol žmogaus organizmas pats susidoros su pavojingu virusu. Tik 30 proc. susirgusiųjų iš ligoninės išvyksta visiškai pasveikę. Žmonės, persirgę EE, įgyja imunitetą šiai ligai. Asmuo, užkrėtęs erkiniu encefalitu, praėjus dviem ar trims savaitėms po erkės įkandimo, pradeda jausti į gripą panašius simptomus: galvos skausmą, nedidelį karščiavimą ir maudžiančius kūno skausmus. Dėl šių priežasčių labai svarbu susirūpinti savo sveikata esant visiškai sveikam ir atlikti vakciną nuo erkinio encefalito!