Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas - "Antėja laboratorija"
Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

359.00€
Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas. Tyrimo metu paimami abiejų senelių (senelio ir močiutės) ir anūko seilių pavyzdžiai. Ištyrus abiejų senelių DNR mėginius, galima atkurti tariamo tėvo ar motinos DNR. Tuomet analizuojami bendri žymenys tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio.

DNR senelių nustatymo tyrimas, nustato biologinį ryšį tarp anūkų ir senelių. Jei įmanoma, rekomenduojame tirti abu senelius, t.y. paimti abiejų senelių (senelio ir močiutės) DNR mėginius. Atsižvelgiant į abiejų senelių DNR mėginius, laboratorija gali atkurti tariamo tėvo DNR. Analitikai, tuomet gali tiksliai nustaty-ti bendrų žymenų tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio skaičių. Jeigu yra galimybė paimti ir tiriamo vaiko motinos DNR mėginį, tuomet galimas 99,99 proc. tikslumo rezultatas. Jeigu nėra galimybės tirti abu senelius, tuomet būtinai turi būti tiriamas vaiko mamos DNR.
Terminas 7–14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Y chromosomos tyrimas tiriant senelį ir anūką.
Tais atvejais, kai tiriamieji yra vyrai (senelis ir anūkas) ir norima nustatyti, ar jie turi tą pačią tėvo giminystės liniją, EasyDNA rekomenduoja Y chromosomos tyrimą. Šis tyrimas atsakys tiksliai Taip arba Ne, ar tiriamieji dalijasi bendra tėvo linija. 
Rezultatus pateikiamas per 10–15 darbo dienas, nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. 
 

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas. Senelių DNR testas parodo biologinį ryšį tarp anūkų ir senelių. Tyrimo metu paimami abiejų senelių (senelio ir močiutės) ir anūko seilių pavyzdžiai. Ištyrus abiejų senelių DNR mėginius, galima atkurti tariamo tėvo ar motinos DNR. Tuomet analizuojami bendri žymenys tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio. Kuo didesnis sutampančių žymenų skaičius, tuo giminystės tikimybė yra tikslesnė. Tyrimo tikslumą itin padidina, jei su senelių ir anūko mėginiu atliekamas ir motinos DNR tyrimas.

Tyrimas, kuomet tiriamas tik vienas iš senelių ir vaikaitis nėra informatyvus ir gaunami atsakymai neišsamūs, todėl, tokiu atveju, rekomenduojama įtraukti motinos DNR mėginio tyrimą. Jis padidina tyrimo atsakymo tikslumą ir specifiškumą.