Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas - "Antėja laboratorija"
Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

359.00€
Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas. Tyrimo metu paimami abiejų senelių (senelio ir močiutės) ir anūko seilių pavyzdžiai. Ištyrus abiejų senelių DNR mėginius, galima atkurti tariamo tėvo ar motinos DNR. Tuomet analizuojami bendri žymenys tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio.
 

Senelių DNR testas – tiriami abu seneliai ir 1 vaikas. Senelių DNR testas parodo biologinį ryšį tarp anūkų ir senelių. Tyrimo metu paimami abiejų senelių (senelio ir močiutės) ir anūko seilių pavyzdžiai. Ištyrus abiejų senelių DNR mėginius, galima atkurti tariamo tėvo ar motinos DNR. Tuomet analizuojami bendri žymenys tarp senelių ir jų tariamo vaikaičio. Kuo didesnis sutampančių žymenų skaičius, tuo giminystės tikimybė yra tikslesnė. Tyrimo tikslumą itin padidina, jei su senelių ir anūko mėginiu atliekamas ir motinos DNR tyrimas.

Tyrimas, kuomet tiriamas tik vienas iš senelių ir vaikaitis nėra informatyvus ir gaunami atsakymai neišsamūs, todėl, tokiu atveju, rekomenduojama įtraukti motinos DNR mėginio tyrimą. Jis padidina tyrimo atsakymo tikslumą ir specifiškumą.