Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Hepatitų skiepai

Skiepai nuo hepatito A. Hepatitas A  (VHA), yra infekcija, kuria lengvai užsikrečiama, kai virusas patenka į nesirgusio ar nevakcinuoto žmogaus organizmą per burną su maistu ar vandeniu. Į maistą ar vandenį HAV patenka su infekuoto asmens išmatomis, jei maistą ruošiančio asmens higienos įgūdžiai, pasinaudojus tualetu, yra blogi. Didžiausią riziką užsikrėsti hepatito A virusu turi vaikai, nes jie neturi susiformavusių higienos įgūdžių. Pasiskiepykite, jeigu keliausite  į Pietų Ameriką, Afriką ir Aziją. 

Skiepai nuo hepatito B. Virusinis hepatitas B (VHB) – virusinė infekcija, kuri pažeidžia kepenis ir gali sukelti ūminį ar lėtinį kepenų uždegimą. Ligai progresuojant vystosi kepenų cirozė ir/ar kepenų vėžys. Kasmet pasaulyje nuo šios infekcijos miršta apie 1 mln. žmonių. Paplitęs daugelyje pasaulio šalių, išskyrus kai kurias Šiaurės Amerikos, Šiaurės ir Vakarų Europos šalis, Australiją, Naująją Zelandiją.

Skiepai nuo hepatito A ir B (kombinuota). Hepatitas A paplitęs visame pasaulyje, ypač ten, kur prastos sanitarinės sąlygos. Hepatitas B paplitęs daugelyje pasaulio šalių, išskyrus kai kurias Šiaurės Amerikos, Šiaurės ir Vakarų Europos šalis, Australiją, Naująją Zelandiją.

 
Kodas Skiepas Kaina EUR
21001 Skiepijimas hepatito A viruso vakcina (Avaxim 160 UI-0,5 ml) 38.00€
21003 Skiepijimas hepatito A viruso vakcina vaikams (Havrix 720 0,5 ml) 31.00€
21004 Skiepijimas hepatito A viruso vakcina (Havrix 1440 1 ml) 41.00€
21002 Skiepijimas hepatito B viruso vakcina (Engerix-B 20 mcg/1 ml) 30.00€
21005 Skiepijimas kombinuota vakcina nuo hepatito A ir Hepatito B (Twinrix 1ml) 55.00€