Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Kiti skiepai

Skiepai nuo stabligės, difterijos ir kokliušo (kombinuota). Difterija ir kokliušas paplitę visame pasaulyje, stablige užsikrėsti galima bet kurioje šalyje, jei į žaizdą patenka stabligės poros. Difterija ir kokliušas yra ūmios ir sunkios oro lašiniu būdu plintančios infekcinės ligos. Jomis užsikrečiama nuo kito, sergančio, žmogaus.

Skiepai nuo stabligės, difterijos ir poliomielito (kombinuota). Poliomielitas – tai ūmi virusinė infekcija, tipiškais atvejais pasireiškianti dvibange ligos eiga ir ūmiu vangiu raumenų paralyžiumi. Svarbu skiepytis keliaujant į Afganistaną, Pakistaną, Kamerūną, Nigeriją, Somalį, Pusiaujo Gvinėją, Etiopiją, Iraką, Izraelį bei Siriją. Stablige bei difterija galima užsikrėsti visame pasaulyje.

Skiepai nuo tymų, epideminio parotito ir raudonukės (kombinuota). Tymai, epideminis parotitas ir raudonukė – ūmios virusinės infekcijos, perduodamos per kontaktą su užsikrėtusiu žmogumi. Ligos paplitusios visame pasaulyje. Negydomos ligos gali komplikuotis į smegenų, kasos, lyties, pneumonijos, otitų ir kitas ligas.

Skiepai nuo vėjaraupių. Vėjaraupiai – tai ūminė virusinė liga, paplitusi visame pasaulyje, kuria serga ikimokyklinio amžiaus vaikai. Suaugę žmonės vėjaraupius ištveria kur kas sunkiau – itin padidėja komplikacijų išsivystymo rizika. Vakcinuotis gyva vėjaraupių vakcina negalima besilaukiančioms moterims.

Skiepai nuo meningokokų (A ir C grupės) sukeliamų ligų. Meningokokinės ligos – tai ūmios infekcinės ligos, sukeliamos Neisseria meningitidis bakterijos. Infekcija plinta oro lašeliniu būdu ir yra paplitusi visame pasaulyje. Dėl ligos atsiranda organų disfunkcija, įvairios komplikacijos.

Skiepai nuo geltonojo drugio. Geltonasis drugys – uodų pernešama virusinė liga, paplitusi Afrikoje bei Centrinėje ir Pietų Amerikoje. Flaviviridae virusas išprovokuoja aukštą temperatūrą (39-40°C), galvos, raumenų ir juosmens skausmus. Negydant liga progresuoja į sunkią hemoraginę karštligę, kuriai būdingas kraujavimas iš vidaus organų, kraujosruvos, gelta, inkstų nepakankamumas.

Skiepai nuo vidurių šiltinės. Vidurių šiltinė yra ūmi infekcinė liga, pasireiškianti ilgai trunkančiu karščiavimu, stipriais galvos skausmais, bendru silpnumu, apetito stoka, suretėjusiu širdies dažniu, vidurių užkietėjimu arba viduriavimu, sausu kosuliu. Vidurių šiltinės sukėlėjas, Salmonella typhi bakterija, į organizmą patenka su užterštu maistu, vandeniu arba per užterštas rankas ir aplinkos daiktus, kuriais naudojosi infekcijos nešiotojas.  Dažniau ši infekcija paplitusi šilto klimato šalyse – Azijoje, Afrikoje, Lotynų Amerikoje.

 
Kodas Skiepas Kaina EUR
21041 Skiepijimas difterijos, stabligės ir kokliušo kombinuota vakcina (Adacel) 39.00€
21044 Skiepijimas difterijos, stabligės ir poliomielito kombinuota vakcina (Dultavax 0,5 ml) 27.00€
294073 Skiepijimas difterijos, stabligės ir kokliušo vakcina (Boostrix 0,5 ml) 44.00€
21042 Skiepijimas tymų, epideminio parotito ir raudonukės kombinuota vakcina (Priorix 0,5) 33.00€
21043 Skiepijimas vėjaraupių vakcina (Varilrix 0,5 ml) 53.00€
21048 Skiepijimas meningokokų B grupės sukeliamų ligų vakcina (Bexsero 0,5 ml) 115.00€
294080 Skiepijimas meningokokų A, C, W ir Y grupės sukeliamų ligų vakcina (NIMENRIX 0,5 ml) 69.00€
21046 Skiepijimas geltonojo drugio vakcina (Stamaril Pasteur 0,5 ml ) 47.00€
21047 Skiepijimas pasiutligės vakcina (Verorab 0,5 ml) 45.00€
21050 Skiepijimas Act hib 0,5ml - Hemofilus influenza vakcina (Vardinis skiepas) 45.00€
21052 Skiepijimas vidurių šiltinės vakcina (Typhim Vi 0,5 ml) 36.00€