Skiepijimas pneumonijos vakcina (Apexxnar inj susp užp.šv.0,5ml N1) - "Antėja laboratorija"
Skiepijimas pneumokokine vakcina (Apexxnar inj susp užp.šv.0,5ml N1)

Skiepijimas pneumokokine vakcina (Apexxnar inj susp užp.šv.0,5ml N1)

89.00€
Skiepijimas pneumokokine vakcina (Apexxnar inj susp užp.šv.0,5ml N1)

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Kaina - 89 €

Apexxnar - Pneumokokinė polisacharidinė konjuguota vakcina (20-valentė, adsorbuota). 

Indikacijos. 18 metų ir vyresnių asmenų aktyviajai imunizacijai nuo Streptococcus pneumoniae sukeltos invazinės ligos ir pneumonijos. 

Dozavimas. 18 metų ir vyresni asmenys. Apexxnar skiriamas vienkartine doze 18 metų ir vyresniems asmenims suleidžiant į raumenis, pageidautina į deltinį raumenį, stengiantis išvengti injekcijos į nervus ir kraujagysles arba šalia. 

Kontraindikacijos. Padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai arba difterijos toksoidams. 

Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės. Skiepijimą reikia atidėti asmenims, sergantiems ūmine sunkia liga su karščiavimu. Tačiau esant lengvai infekcijai, pvz., peršalimui, skiepijimo atidėti nereikėtų. Vakcina turi būti skiriama atsargiai asmenims, sergantiems trombocitopenija arba kraujavimo sutrikimu, nes suleidus į raumenis gali pasireikšti kraujavimas. Apexxnar saugumo ir imunogeniškumo duomenų apie asmenis, kurių imunitetas nusilpęs, nėra. Jų skiepijimas turi būti svarstomas individualiai. Remiantis pneumokokinių vakcinų vartojimo patirtimi, kai kurių asmenų, turinčių pakitusią imunokompetenciją, imuninis atsakas į Apexxnar gali būti mažesnis. Asmenims, kurių imuninis atsakas yra susilpnėjęs dėl imunitetą slopinančio gydymo, genetinio defekto, ŽIV infekcijos arba kitų priežasčių, gali pasireikšti silpnesnis antikūnų atsakas į aktyviąją imunizaciją. Klinikinė šio reiškinio reikšmė nežinoma.