Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Sveikatos pažymų išdavimas

„Antėja laboratorija“ tinkle išduodamos pažymos apie sveikatos būklę, yra galimybė įsigyti skiepų pasą, išimti dokumentus apie tyrimus iš „Antėja laboratorija“ archyvo:

Kodas Pažymos Kaina (EUR)
22001 ŽIV sertifikato išrašymas 15.00€
21168 Tarptautinis skiepų pasas 10.00€
22005 Pažymos užsienio kalba išdavimas 15.00€
26024 Pažymos užsakymas 10.00€

Kam reikalingas tarptautinis skiepų pasas prieš kelionę ar komandiruotę?

Vis daugiau žmonių keliauja po egzotines šalis, emigruoja darbo reikalais arba ilgesniam laikotarpiui, bet pamiršta susitvarkyti tarptautinį skiepų pasą. Į tam tikras šalis yra privalomi skiepai, kurių neturint galima likti oro uoste dar nepradėjus kelionės arba dar blogiau, atsitikus avarinei situacijai ir lėktuvui nusileidus tokioje šalyje, kurioje privaloma būti pasiskiepijus. Bet kuriuo atveju geriausia yra planuojant kelionę iš anksto pasikonsultuoti su gydytoju, peržiūrėti esamus skiepus ir jei reikia pasiskiepyti papildomais skiepais, kurie rekomenduojami lankomose šalyse. Pasiskiepijus naujais skiepais papildyti tarptautinį skiepų pasą.

Tarptautinis skiepų pasas taip pat svarbus tiems, kurie planuoja ilgesnes komandiruotes į kitas šalis arba ruošiasi gyventi ir leisti vaikus į ugdymo įstaigas. Nes būna tam tikri reikalavimai ir nesusitvarkius skiepų paso nors ir turint visus skiepus gali tekti grįžti neplanuotai į Lietuvą.

Tarptautinis skiepų pasas pildomas taip, kad būtų suprantamas bet kurios šalies specialistui, todėl pasiskiepijus ir turint tokį pasą kelionės bus saugesnės.

Vertimai galimi anglų bei rusų kalbomis!