Sveikatos priežiūros paslaugos jau ir PC Mandarinas! - "Antėja laboratorija"

Sveikatos priežiūros paslaugos jau ir PC Mandarinas!

Kad mus rasti būtų dar lengviau – liepos 7 dieną atvėrėme naujo procedūrų kabineto duris Vilniuje, prekybos centre Mandarinas, adresu Ateities g. 91. Vertiname Jūsų brangų laiką, todėl nuo šiol atvykę į prekybos centrą, galėsite ne tik apsipirkti ar pramogauti, bet ir pasitikrinti sveikatą.

Naujajame „Antėja laboratorija“ padalinyje jau atliekami bendrieji ir profilaktiniai kraujo bei kiti laboratoriniai tyrimai, teikiama skiepų paslauga. Naujame padalinyje tyrimus atlikti kviečiame visus norinčius, nesvarbu, kokioje gydymo įstaigoje, ar kokiame mieste Jūs registruoti.

Abejojate, kokius tyrimus atlikti? Jūsų patogumui esame sukūrę beveik 50 tyrimų programų detaliam organizmo ištyrimui, o kiekvieną mėnesį siūlome tyrimus ar tyrimų programas už ypatingas kainas!

Prekybos centre Mandarinas dirbame Jums patogiu metu ir darbą pradedame 8 val. ryto. Atvykstančių prašome registruotis savitarnos sistemoje www.anteja.lt,  bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt

Apsilankiusių laukia DOVANOS!

Atidarymo proga esame paruošę DOVANĄ – nemokamą magnio ir kalcio tyrimų komplektą. Dovana pasinaudoti galėsite iki pat 2021 m. rugpjūčio 31 dienos.

Magnis yra vienas labiausiai žmogaus kūne paplitęs mineralas! Kiekvieno mūsų organizme nuolat turėtų būti apie 30 gramų magnio. Būtent tokio kiekio kasdien pakanka išvengti nuovargio, streso, raumenų spazmų bei kitų magnio trūkumo simptomų. Kalcis reikalingas ne tik kaulams ar dantims, jis taip pat reguliuoja širdies susitraukimų dažnį, dalyvauja kraujo krešėjimo procese, mažina nervų sistemos dirglumą. Suaugusio žmogaus organizmui reikia nuo 1000 iki 1300 mg kalcio per dieną. Užtikrinkite reikiamą šių mikroelementų kiekį!

Rūpinamės tais, kurie rūpinasi savimi. Brangiausias – laiku neatliktas tyrimas!

Visos naujienos