Tėvystės nustatymo tyrimas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas - "Antėja laboratorija"
Tėvystės nustatymo tyrimas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Tėvystės nustatymo tyrimas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

249.00€
Tėvystės nustatymo tyrimas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Nemokamas šeimos gydytojo tyrimų rezultatų aptarimas netaikomas.

Šis tyrimas skirtas įvertinti galimą tėvo ir vaiko biologinį ryšį. Tyrimo metu yra lyginamos paimtų tėvo ir vaiko mėginių DNR sekos (vertinami 22 skirtingi žymenys). Kiekvienoje chromosomų poroje egzistuoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldi iš savo biologinių tėvų. Nustačius tėvo DNR sekas vaiko chromosomose galima patvirtinti giminystės ryšį. Atsakymas pateikiamas Taip (tikimybė 99,99 %, kad tai yra biologinis tėvas) arbe Ne (tikimybė 0 %, kad tai yra biologinis tėvas).

Jeigu reikalinga teismo medicinos eksperto išvada, gali būti užsakoma papildomai, (kaina 108 €), Ji išduodama per 2–3 d.d.. Reikalinga pateikti tiriamųjų asmens dokumentų kopijas. Jeigu teismo medicinos eksperto išvada nebuvo užsakyta kartu su tyrimu, ją galima papildomai užsakyti, gavus rezultatus per 10 darbo dienų.

DNR mėginys – vidinio skruosto epitelis. Reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, jeigu vaikas nepilnametis.
Tyrimo atlikimo terminas: 7-10 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.
Tyrimas atliekamas:
Endeavor DNA laboratorijoje, JAV.
Tyrimo rezultatai pateikiami anglų kalba. 

 

D.U.K.

1. Kaip imamas DNR mėginys tėvystės nustatymo testui?

Mėginio paėmimo procedūra paprasta ir visiškai neskausminga. Su sterilia vatos lazdele yra imamas seilių ląstelių epitelis iš vidinės skruosto pusės.

2. Ar DNR tėvystės testas yra konfidencialus?

Taip, tyrimas yra atliekamas akredituotoje laboratorijoje, kuri garantuoja visišką tiriamųjų tapatybių ir gautų rezultatų konfidencialumą.

3. Kaip nustatoma tėvystė?

Yra lyginama paimtų mėginių DNR seka. Kiekvienoje chromosomų poroje egzistuoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldi iš savo biologinių tėvų. Nustačius tėvo DNR seką vaiko chromosomose galima patvirtinti giminystės ryšį. Laboratorijoje yra tiriama 22 genetinių žymenų, iš kurių 13 naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tai tikslus ir patikimas metodas tėvystei nustatyti.