Instrumentiniai tyrimai - "Antėja laboratorija"

Instrumentiniai tyrimai

„Antėja“ diagsnostikos centre galite atlikti Jums paskirtus instrumentinius tyrimus. Šiuo metu savo klientams siūlome rentgeno ir magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimus. Jums nereikės ieškoti, kur būtų galima atlikti šį tyrimą – gydytojui paskyrus, registruokitės tyrimui „Antėja“ diagnostikos centre!

Rentgeno tyrimas yra pagrindinė priemonė, norint diagnozuoti įvairias kaulų ir sąnarių sistemos ligas. Rentgeno tyrimas leidžia diagnozuoti trauminius pažeidimus, tokius kaip kaip kaulų lūžiai, taip pat degeneracines, uždegimines ir kt. ligas. Tai neskausminga ir greita procedūra –  tyrimas trunka vos kelias minutes.
MRT, priešingai nei rentgenas, yra skirtas vidaus organų ir minkštųjų audinių pakitimams stebėti. Tyrimas atliekamas naudojant ne jonizuojančią spinduliuotę, o magnetinį lauką ir radijo bangas. Taigi MRT tyrimas yra visiškai nekenksmingas, neskausmingas ir greitas būdas ištirti Jūsų vidaus organus. Jis gali būti skiriamas galvos, stuburo, pilvo organų, reprodukcinės sistemos ir kitoms organizmo sistemoms ištirti. 
Jei turite nusiskundimų ar norite išsitirti profilaktiškai – nedvejokite ir apsilankykite pas savo šeimos gydytoją. Jums geriausiai tinkantį tyrimą paskirs ir į visus su juos susijusius klausimus atsakys Jus gydantis gydytojas!