Vėžio tyrimai, vėžio žymens tyrimas - "Antėja laboratorija"

Vėžio tyrimai

Vėžio žymenys svarbu tikrintis ne tik atsiradus įtarimams ar simptomams, bet vėžio žymens tyrimas turi būti atliekamas profilaktiškai. Dažnu atveju, tik ankstyva diagnostika lemia sėkmingą gydymą ir onkologinės ligos baigtį. Vėžinės ląstelės į kraują išskiria specifines medžiagas – vėžio žymenis, – kurios padeda diagnozuoti vėžinius susirgimus ankstyvoje ligos stadijoje! Vėžio žymenų koncentracijos padidėjimas kraujyje parodo onkologinės ligos riziką, tačiau nebūtinai yra piktybinio susirgimo patvirtinimas. Vėžio žymenys gali padidėti dėl rūkymo, sąnarių ligų, uždegimų, todėl gavus teigiamus rezultatus privalu konsultuotis su gydytoju, kuris, kai bus atlikti vėžio tyrimai, įvertins gautus parametrus ir paskirs papildomus tyrimus.

Neradote Jums reikiamo tyrimo? Dėl platesnio tyrimų spektro kreipkitės pagalba@anteja.lt arba 8 700 55511 

Klientas turi galimybę iš atskirų tyrimų susidėti vėžio žymenų rodiklių paletę.

D.U.K.

1. Kada reikia atlikti vėžio žymenų tyrimus?

Vėžio žymenų tyrimai yra būtini atsiradus tam tikriems simptomams ar vizito pas gydytoją metu kilus įtarimams dėl galimo vėžinio susirgimo. Tačiau šie tyrimai taip pat turėtų būti atliekami profilaktiškai, nes tik ankstyva diagnostika galima tikėtis  sėkmingesnio gydymo.

2. Kokio tipo vėžinius susirgimus galima nustatyti iš kraujo tyrimo?

„Antėja'' tiriamas šių vėžio žymenų kiekis kraujyje: kiaušidžių, krūties, kasos, skrandžio, plaučių, prostatos, melanomos ir kt. Reikiamą tyrimą jums paskirs gydytojas arba  galima rinktis profilaktinę tyrimų programą, skirtą konkrečiai vyrams ar moterims.

3. Tyrimas parodė, jog mano kraujyje padidėjęs vėžio žymenų kiekis. Ar tai piktybinio susirgimo įrodymas?

Nors vėžio žymenų tyrimas parodo galima onkologinę ligą, tačiau jis nebūtinai patvirtina piktybinio susirgimo diagnozę. Tam tikri žymenys gali padidėti dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, rūkymo, sąnarių ligų, uždegimo.