Urologinė chirurgija, operacijos Vilniuje - "Antėja laboratorija"

Urologinė chirurgija

Šlapimo ir lytinės sistemos ligos būdingos tiek vyrams, tiek moterims. Dažniausiai jas išduoda tokie požymiai ir simptomai kaip deginantis skausmas ir kraujas šlapinimosi metu, dažnas šlapinimasis, šlapimo nelaikymas, skausmai apatinėje nugaros dalyje ar pilvo srityje bei šlapimo tyrimų pokyčiai. Siekiant diagnozuoti tokių negalavimų priežastis, reikalingi urologiniai tyrimai, o efektyviausias jų sprendimo būdas kartais gali būti urologinės operacijos. Klinikos „Antėja“ dienos chirurgijos centras – tai vieta, kur diagnozuojamos ir gydomos įvairios šlapimo bei vyrų lytinės sistemos ligos. Čia atliekamos įvairios urologinės procedūros ir operacijos. 

Urologinė chirurgija – tinkamai šlapimo organų veiklai užtikrinti

Šiuolaikinė urologinė chirurgija apima pažangiausius gydymo metodus. Kartu su aukšta gydytojų kompetencija jie leidžia pasiekti geriausius rezultatus gydant uždegimines šlapimo pūslės, šlaplės, sėklidžių ir prostatos ligas, taip pat sprendžiant erekcijos ir kitus urologinius sutrikimus.

Klinikoje „Antėja“ teikiamos profesionalios urologinės chirurgijos paslaugos leidžia užtikrinti tinkamą vyrų bei moterų šlapimo ir vyrų reprodukcinių organų veiklą.

Pagrindinės urologinės operacijos ir procedūros    

Klinikos „Antėja“ dienos chirurgijos centre atliekamos tokios urologinės operacijos ir procedūros: 

  • hidrocelės punkcija;
  • prostatos biopsija;
  • prostatos masažas;
  • vaistų instiliacijos į šlapimo pūslę;
  • išorinių lytinių organų kondilomų pašalinimas;
  • šlapimo pūslės kateterizacija;
  • urofloumetrija;
  • cistoskopija.

Nors ir neturėtų, nemaža dalis žmonių gėdijasi šlapimo ir lytinės sistemos ligų. Visgi svarbu suprasti, kad tame nėra nieko gėdingo. Bet kuri sveikatos problema turi būti sprendžiama. Todėl skatiname rūpintis savimi ir nebijoti kreiptis į specialistus. Visiems, kuriems aktuali urologinės operacijos Vilniuje, kviečiame apsilankyti pas mus. Klinikos „Antėja“ dienos chirurgijos centre Jus pasitiks nepriekaištinga aplinka, o tyrimus ir procedūras čia atliks rūpestingi gydytojai. 

Darbo laikas ir kontaktai

Darbo laikas:
I–V 07:00–19:00
VI 08:00–12:00

Adresas:
Lvivo g. 37, Vilnius

Dienos chirurgijos skyriaus kontaktai:
Tel.: +370 64017099
El. paštas: dienoschirurgija.vilnius@anteja.lt 

Registracija tel. 8 700 55511
Skambinant iš užsienio 00-370-37-245330