Vėžio žymenų tyrimų programos vyrams dovanų kuponas - "Antėja laboratorija"
Vėžio žymenų tyrimų programos vyrams

Vėžio žymenų tyrimų programos vyrams

83.00€
Vėžio žymenų tyrimų programos vyrams

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

*Norintiems pasinaudoti akcijos pasiūlymu būtina įsigyti tyrimus e. parduotuvėje arba fiziniame padalinyje nurodytu akcijos laikotarpiu. Įsigytus kuponus e. parduotuvėje galima panaudoti per 6 mėn su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Registracija vizitui akcijos kainos nerezervuoja, akcija galioja tik apmokėjus paslaugas akcijos galiojimo laikotarpiu.

Vėžio žymenų tyrimų programa vyrams padeda nustatyti padidėjusias vėžio žymenų (prostatos, kasos, skrandžio, plaučių ir kt.) reikšmes kraujyje. Vėžinės ląstelės į kraują išskiria specifines medžiagas (žymenis), kurios gali padėti diagnozuoti vėžinius susirgimus ankstyvoje stadijoje. „Antėja laboratorija“ primena, kad dėl per vėlai diagnozuoto vėžio miršta kas trečias žmogus, o sergančiųjų amžius jaunėja.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Šie simptomai gali būti susiję su vėžinėmis ligomis: ilgai nepraeinantis kosulys • tuštinimosi pokyčiai • erekcijos sutrikimai • svorio svyravimas • nuovargis •  spalvą ar formą keičiantys apgamai • kankina lėtiniai skausmai • negyjančios žaizdos • odos spalvos pokyčiai (blyškumas, gelta) • bendras silpnumas • šlapinimosi sutrikimai

Jei jaučiate nors vieną ar kelis iš šių simptomų, Jums reikėtų atlikti MINI, MIDI, MAXI arba MAXI+ vėžio žymenų tyrimų programą vyrams:

TYRIMAI MINI MIDI MAXI MAXI+
Bendrieji tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)
LDH Laktatdehidrogenazė
IgM Imunoglobulinas M      
IgA Imunoglobulinas A      
IgG Imunoglobulinas G      
Albuminas
Bendras baltymas
Tg Tiroglobulinas    
PRL Prolaktinas    
Vėžio žymenų tyrimai:
CEA Karcinoembrioninis antigenas
AFP Alfa fetoproteinas
Vėžio žymuo Ca 19-9
Vėžio žymuo Cyfra 21-1  
Vėžio žymuo Ca 72-4  
PSA Prostatos specifinis antigenas
FPSA ir PSA santykis  
Vėžio žymuo BHCG Beta chorioninis gonadotropinas    

*Tyrimus rekomenduojama atlikti vyresniems nei 18 metų amžiaus žmonėms.


*Maxi+ programoje yra įtrauktas šlapimo tyrimas, kurio mėginį reikia atsinešti su savimi atvykstant atlikti tyrimo.

 

 

D.U.K.

1. Kas yra vėžio žymenys?

Tai vėžinių ląstelių į kraują išskiriamos specifinės medžiagos, kurių aptikimas gali padėti diagnozuoti vėžinius susirgimus ankstyvose stadijose.

2. Kas sudaro vėžio žymenų tyrimų programas?

Vėžio žymenų tyrimų programą moterims sudaro: kiaušidžių, krūtų, kasos, skrandžio, virškinamojo trakto, plaučių ir kt. specifiniai vėžio žymenų tyrimai. Vėžio žymenų tyrimų programą vyrams sudaro: prostatos, kasos, skrandžio, virškinamojo trakto, plaučių, kepenų, sėklidžių ir kt. specifiniai tyrimai.

3. Kuo naudinga vėžio žymenų tyrimų programa?

Onkologinių ligų simptomų galime nejausti iki paskutiniųjų stadijų arba simptomai gali sutapti su kitoms ligoms būdingais požymiais, todėl ši tyrimų programa yra vienas svarbiausių įrankių atpažinti vėžinius pakitimus ankstyvose jų stadijose.

4. Kas gali turėti įtakos vėžinių susirgimų atsiradimui?

Vėžinių susirgimų atsiradimą lemia rūkymas, fizinis pasyvumas, sveikatai nepalanki mityba, alkoholio vartojimas, genetinis paveldimumas, dažnas deginimasis saulėje ar soliariume, taip pat kontaktas su vėžį sukeliančiomis medžiagomis.

 

5. Ar įmanoma atlikti pavienių vėžio žymenų tyrimus?

Taip, kiekvieną tyrimą, kuris yra įtrauktas į programą, Jums pageidaujant, galima atlikti atskirai. Visada galite patys pasirinkti Jums reikiamus tyrimus.