Virškinamojo trakto tyrimų programos - "Antėja laboratorija"
Virškinamojo trakto tyrimų programos

Virškinamojo trakto tyrimų programos

85.00€
Virškinamojo trakto tyrimų programos

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Gydytojų sukurtos programos: tirkis išsamiau – mokėk mažiau!

Virškinamojo trakto tyrimų programa skirta nustatyti besimptomes ir „tylias“ virškinimo ligas, kurių požymiai išryškėja, kai liga jau yra progresavusi. Statistikos duomenimis, tik vienas iš dešimties žmonių žino, kad serga virškinamojo trakto ligomis. Šių ligų riziką padidina žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholis), savavališkas vaistų vartojimas, stresas, paveldimos ligos, netaisyklinga mityba. Virškinamojo trakto ligų programa gali padėti diagnozuoti virškinimo patologijas ir padėti užkirsti kelią sunkioms komplikacijoms.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju.
Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

Šie simptomai gali būti  susiję su virškinamojo trakto ligomis: skausmas • rijimo sutrikimai • skausmingas rijimas • kraujavimas iš virškinamojo kanalo • pilvo pūtimas • viduriavimas • vidurių užkietėjimas • atpylimai • rėmens graužimas • atsirūgimai • pablogėjęs apetitas • vėmimas

Virškinamojo trakto tyrimų programa turėtų būti atliekama, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų. Jūs galite rinktis MINI, MIDI, MAXI arba MAXI+ programą:

 
TYRIMAI MINI MIDI MAXI MAXI+
Bendrieji tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)
CRB C reaktyvus baltymas
Aktyvus vitaminas B12
Kepenų funkcijos tyrimai:
ALT Alanininė aminotransferazė
AST Asparagininė aminotransferazė
GGT Gamaglutamiltransferazė
ALP Šarminė fosfatazė
TBI Bilirubinas bendras
DBIL Bilirubinas tiesioginis  
IBIL Bilirubinas netiesioginis  
Kasos funkcijos tyrimai:
P-AMYL Pankreatinė amilazė
LIP Lipazė  
Vėžio žymenų tyrimai:
Vėžio žymuo Ca 19-9    
Vėžio žymuo CEA    
Vėžio žymuo Ca 72-4    
AFP Alfa fetoproteinas    
Celiakijos tyrimai:
Celiakijos IgA (atTG IgA + DGP IgA + bendras IgA)  
Kiti tyrimai:
HPG IgG antikūnai prieš Helicobacter
pylori
   
Išmatų diagnostinis pasėlis*      
Koprogramas įvertinimas    
iFOB Reakcija slaptam kraujavimui    
HP-Ag Helicobacter pylori antigenas
išmatose*
   

*Maxi ir Maxi+ programoje yra įtrauktas išmatų tyrimas, kurio mėginį reikia atsinešti su savimi atvykstant atlikti tyrimo.

 

D.U.K.

1. Kas turi įtakos virškinimo trakto ligų atsiradimui?  Šių ligų riziką didina žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholis), neatsakingas vaistų vartojimas, stresas, paveldimos ligos bei netaisyklinga mityba.

2. Kokias virškinamojo trakto ligas padeda nustatyti šioje programoje įtraukti tyrimai?  Virškinamojo trakto tyrimų programa leidžia nustatyti kepenų, kasos, tulžies pūslės ligas

 

3. Kaip atpažinti virškinimo sistemos ligas?  Jas identifikuoti padeda tokie simptomai, kaip rėmens graužimas, pykinimas, pablogėjęs apetitas, pilvo pūtimas, viduriavimas arba vidurių užkietėjimas, ypač kraujavimas iš virškinamojo trakto.