Odontologinė chirurgija be skausmo - "Antėja laboratorija"

Odontologinė chirurgija

Burnos chirurgai

Bijote net minties apie skausmingą dantų rovimą? Nusiraminkite. Siekdami užtikrinti pacientų komfortą ir ramybę, klinikoje „Antėja“ atliekame neskausmingą dantų šalinimą ir implantavimą su anestezija. Šis metodas padeda atsisveikinti su baime ir nerimu, susijusiu su dantų gydymu. Mūsų kvalifikuoti specialistai užtikrina neskausmingą patirtį, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pasirūpinti savo dantimis be streso. 

ATMINTINĖ PRIEŠ ODONTOLOGINES PROCEDŪRAS

Odontologinė chirurgija su vietine arba bendrąja nejautra

Odontologinės chirurgijos procedūros klinikoje „Antėja“ gali būti atliekamos taikant vietinę arba bendrąją nejautrą (anesteziją). 

Taikant vietinę anesteziją, nujautrinama tik tam tikra sritis, paprastai aplink gydymo vietą. Šis anestezijos būdas pasižymi tikslingu poveikiu, kuris leidžia pacientui procedūros metu išlikti budriam, tačiau jausti minimalų diskomfortą ar skausmą. Vietinė nejautra paprastai gerai tinka asmenims, kurie procedūros metu gerai jaučiasi būdami sąmoningi ir neturi sveikatos sutrikimų, galinčių apsunkinti anestezijos taikymą.

Bendroji anestezija sukelia kontroliuojamą sąmonės netekimo būseną visame kūne. Ji paprastai rekomenduojama asmenims, kurie jaučia didelę odontologinio gydymo baimę, turi sudėtingų burnos sveikatos problemų arba tam tikrų sveikatos sutrikimų, dėl kurių vietinė anestezija yra mažiau tinkama. Taikant bendrąją anesteziją, pacientai visiškai užmiega, todėl nejaučia jokio skausmo ar diskomforto. O burnos chirurgas gali tiksliai ir efektyviai atlikti reikiamą procedūrą. Pacientų saugumą operacinėje atidžiai stebi anesteziologas

Kokios odontologinės procedūros atliekamos su bendrąja anestezija?

Pagrindinės odontologinės procedūros, kurių metu taikoma bendroji anestezija, yra protinių dantų rovimas ir dantų implantacija. Abi jos gali būti pakankamai skausmingos, todėl galimybė taikyti bendrąją nejautrą dažnai yra tikras išsigelbėjimas asmenims, bijantiems skausmo ir jaučiantiems nerimą dėl artėjančio odontologinio gydymo.

Jeigu esate panašioje situacijoje, žinokite, kad klinikoje „Antėja“ galite sulaukti profesionalios pagalbos. Čia dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir nuoširdžiai rūpinasi kiekvienu pacientu. Tai leidžia užtikrinti malonią patirtį ir geriausius gydymo rezultatus.

Darbo laikas ir kontaktai

Darbo laikas:
I–V 07:00–19:00
VI 08:00–12:00

Adresas:
Lvivo g. 37, Vilnius

Dienos chirurgijos skyriaus kontaktai:
Tel.: +370 64017099
El. paštas: dienoschirurgija.vilnius@anteja.lt 

Registracija tel. 8 700 55511
Skambinant iš užsienio 00-370-37-245330