Genetiniai tyrimai - "Antėja laboratorija"

Genetiniai tyrimai

Genetiniai, DNR tyrimai padeda pastebėti pokyčius, vykstančius chromosomose, genuose ar baltymuose. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) skaičiuoja, jog pasaulyje yra keli tūkstančiai skirtingų genetinių susirgimų, kuriuos galima nustatyti laboratiorinių tyrimų pagalba (atliekamas dnr testas). Jei domina kiek kainuoja dnr tyrimas – dnr testo kainą rasite svetainėje. Tokiu būdu galima nustatyti genų pokyčius, atsakingus už esamus susirgimus (įgimtas anomalijas) bei padėti nustatyti galimas ligas (paveldimumas, padidėjusi ligos išsivystymo rizika), nustatyti ligos išsivystymo lygį (sunkumą) bei parinkti tinkamą gydymo programą.

Rekomenduojame prieš užsakant genetinius tyrimus pasikonsultuoti su specialistais, kad išsirinktumėte tinkamiausius, kuriuos atlikus gausite daugiausiai informacijos ir atsakymų į Jus dominančius klausimus.

Neradote Jums reikiamo tyrimo? Dėl platesnio tyrimų spektro kreipkitės pagalba@anteja.lt arba 8 700 55511

DĖMESIO! – UAB Diagnostikos laboratorija vykdo tik ėminio paėmimo ir persiuntimo atliekančiai laboratorijai paslaugą. Tyrimo rezultatus gausite tiesiogiai iš tiriančiosios laboratorijos.