Odontologai Vilniuje ir Kaune - "Antėja laboratorija"

Odontologai

 

Odontologų paslaugoms registruokitės telefonu: +37037270000

Gydytojai odontologai atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant dantų bei dantenų sveikatą ir bendrą burnos higieną. Jie diagnozuoja, gydo ir užkerta kelią įvairioms dantų ligoms, padėdami išlaikyti sveiką ir estetiškai atrodančią šypseną. Nesvarbu, ar Jums reikia įprastinės patikros, pažangių gydymo metodų ar individualių burnos priežiūros patarimų, – klinikos „Antėja“ odontologų komanda yra pasiruošusi suteikti aukščiausios kokybės pagalbą ir pagerinti Jūsų dantų būklę. 

Prisirašiusiems prie mūsų klinikų pacientams nemokamai teikiamos paslaugos:

 • vaikams iki 18 metų – kartą per metus burnos higienisto paslauga;
 • vaikams (nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo) – dantų silantavimas;
 • vaikų profilaktiniai tikrinimai;
 • protezavimo paslaugos su TLK sutartimi.

Primename, kad klinikos pacientams bus taikomos įprastos nuolaidos ir kitoms mokamoms odontologo paslaugoms.

Marijampolės gydytojai

 

Odontologas – kas tai?

Odontologas, dar kitaip vadinamas dantistu, yra medicinos specialistas, kuris specializuojasi diagnozuoti, gydyti dantų, dantenų bei burnos ligas ir vykdyti šių ligų prevenciją. Jis yra atsakingas už įvairias odontologines procedūras, įskaitant plombavimą, dantų šalinimą, dantų kanalų gydymą ir kt.

Kokias paslaugas teikia odontologas?

Kiekvienas nori mėgautis sveika ir nepriekaištinga šypsena. Norint tokią turėti, be abejonės, svarbu tinkamai rūpintis savo dantimis. Neatsiejama to dalis – reguliarus lankymasis odontologo kabinete. Būtent ten profesionaliai įvertinama Jūsų dantų ir burnos būklė, o nustačius tam tikras problemas, atliekamas reikalingas gydymas. Savo darbą puikiai išmanantys „Antėja“ klinikų odontologai skiria ypatingą dėmesį kiekvienam. Kada verta pas juos apsilankyti, kokias procedūras atlikti ir dar daugiau, sužinoti galite jau dabar.

Viena iš svarbiausių odontologo užduočių – padėti pasirūpinti gera burnos higiena. Būtent ji leidžia išvengti įvairių dantų problemų. Naudodamas šiuolaikines technologijas ir įrangą, odontologas diagnozuoja ir gydo dantų, dantenų bei burnos ligas.

„Antėja“ klinikose teikiamos tokios odontologijos paslaugos:

 • skubi pagalba;
 • dantų gydymas;
 • šaknų kanalų gydymas;
 • protezavimas;
 • dantų šalinimas ir implantavimas;
 • periodonto ligų gydymas;
 • profesionali burnos higiena;
 • radiologinis ištyrimas.

Visas paslaugas, kurias teikia „Antėja“ klinikų dantistai, galite rasti peržvelgę aukščiau esantį laukelį. Nesate tikri dėl pasirinkimo? Tuomet susisiekite su mumis – maloniai pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią sprendimą.

Kodėl svarbu reguliariai lankytis pas odontologą?

Daugelis žmonių atidėlioja vizitą pas odontologą, kol šis tampa būtinas. Tačiau dažnai tokiu atveju problema jau būna įsisenėjusi, todėl reikia ilgesnio, sudėtingesnio ir brangesnio gydymo. Reguliarių vizitų metu odontologas gali padėti viso to išvengti. Pagrindines priežastis, kodėl svarbu nepamiršti pas jį apsilankyti, aptarsime plačiau.

1. Ankstyva dantų karieso (ėduonies) diagnozė

Viena iš pirmųjų priežasčių, kodėl verta reguliariai lankytis pas odontologą, yra karieso, arba kitaip ėduonies, prevencija. Tai bene dažniausiai pasitaikanti dantų problema, kuri iš pradžių gali pasirodyti nereikšminga. Visgi, laiku nepradėjus jos spręsti, tokia būklė gali išsivystyti į kur kas rimtesnę. Negydomas kariesas gali negrįžtamai pažeisti danties audinius, todėl atsiranda rizika netekti danties. Apžiūros metu odontologas gali aptikti ėduonies požymius ir pateikti atitinkamas rekomendacijas. Atsakingai jų laikantis galima išvengti rimtesnių dantų pažeidimų.

2. Burnos ertmės higienos palaikymas

Daugelis žino, kad dantis būtina valytis bent jau du kartus per dieną, ryte ir vakare. Tačiau norint užtikrinti gerą jų būklę, kartais to nepakanka. Geras odontologas gali Jums suteikti daug naudingos informacijos, kaip visapusiškai prižiūrėti savo burnos ertmę: parodyti, kaip tinkamai valytis dantis šepetėliu, patarti, kokią dantų pastą rinktis, taip pat parekomenduoti kitas individualiai tinkančias priemones (tarpdančių siūlą ir šepetėlį, burnos skalavimo skystį).

Kalbant apie dantų švaros palaikymą, būtina paminėti ir profesionalią burnos higieną. Šios procedūros metu pašalinamos tiek minkštosios, tiek kietosios apnašos – pastarosios dar vadinamos dantų akmenimis. Burnos higienistai kruopščiai išvalo aplink dantis ir ant jų esančius nešvarumus. Tai padeda užtikrinti patrauklią jų išvaizdą, taip pat užkirsti kelią kariesui, burnos gleivinės ir periodonto ligoms, išvengti prasto burnos kvapo. Priklausomai nuo individualaus atvejo, dantų specialistai tokią procedūrą rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus.

3. Dantenų ligų nustatymas

Tam tikri žmogaus įpročiai ir sveikatos būklės gali sukelti dantenų ligas. Viena iš labiausiai paplitusių yra gingivitas. Tai dantenų uždegimas, kurį išduoda tokie simptomai kaip dantenų jautrumas, patinimas, kraujavimas, pakitusi jų spalva ir blogas burnos kvapas.

Periodontitas, kitaip žinomas kaip parodontozė, yra periodonto (dantį supančių ir palaikančių audinių komplekso) audinius pažeidžianti liga. Ji atpažįstama iš panašių požymių kaip ir gingivitas: dantenų paraudimo, patinimo, pūliavimo ir kraujavimo. Tačiau šiuo atveju taip pat gali pasireikšti dantenų atsitraukimas, apsinuoginti dantų kakleliai. Kartu juntamas dantų jautrumas, valgant šaltą, karštą arba saldų maistą, nemalonus burnos kvapas. Ligai įsisenėjus gali atsirasti dantų paslankumas ir pradėti tirpti alveolinis kaulas.

Vizito metu odontologas gali pastebėti pirmuosius dantenų ligų požymius ir paskirti reikiamą gydymą. Laiku jį pradėjus, rezultatai pasiekiami kur kas greičiau ir lengviau. Klinikų „Antėja“ odontologai Vilniuje ir Kaune gali suteikti profesionalią pagalbą, susidūrus su įvairiomis dantų problemomis. Norite jų išvengti, o gal to jau nepavyko padaryti? Užsiregistruokite vizitui pas mūsų specialistus ir įsitikinkite, kad jų teikiamos odontologijos paslaugos – aukščiausios kokybės.

4. Sunkių burnos ertmės ligų diagnozė

Nors burnos vėžys ir nėra itin dažnas (remiantis statistikos duomenimis, jis diagnozuojamas 10,5 iš 100 000 gyventojų), tai sudėtinga ir greitai progresuojanti liga. Dažniausiai ja suserga vyresni nei 40 metų amžiaus žmonės. Vėžiniai dariniai gali formuotis ant lūpų, liežuvio, vidinėje skruostų dalyje, taip pat gomuryje, sinusuose ar gerklėje. Todėl juos gali būti sunku pastebėti.

Reguliariai pacientą prižiūrintis gydytojas gerai žino jo burnos būklę. Dėl šios priežasties specialistui tampa lengviau pastebėti atsiradusius pokyčius. Ankstyva burnos vėžio diagnozė gali padėti užtikrinti efektyvų jo gydymą ir pasiekti geresnius rezultatus. Gydytojas odontologas pamatęs pakitimus gali rekomenduoti kitų specialistų konsultaciją.

 

DUK

1. Kiek kainuoja jūsų teikiamos odontologijos paslaugos?

Visos „Antėja“ klinikose teikiamos paslaugos ir jų kainos aiškiai pateikiamos šio puslapio viršuje. Užsiregistruoti norimai procedūrai galite internetu arba telefonu. Dėmesingi mūsų odontologai Kaune ir Vilniuje pasiruošę Jums padėti.

2. Kuriose „Antėja“ klinikose galima apsilankyti pas odontologą?

Odontologijos kabinetas yra Vilniuje, Lvovo g. 37, ir Kaune, Savanorių pr. 97, esančiose „Antėja“ klinikose.

3. Kaip galima užsiregistruoti pas odontologą?

Registracija pas odontologą vyksta šio puslapio viršuje nurodytu telefonu. Taigi, jei Jums reikalingas patikimas dantų gydytojas, mielai kviečiame registruotis!