Odontologai Vilniuje ir Kaune - "Antėja laboratorija"

Odontologai

 


Odontologų paslaugoms registruokitės telefonu: +37037270000

Prisirašiusiems nemokamai teikiamos paslaugos:

 • vaikams iki 18 metų – kartą per metus burnos higienisto paslauga;
 • vaikams (nuo pirmojo nuolatinio krūminio danties išdygimo) – dantų silantavimas;
 • vaikų profilaktiniai tikrinimai;
 • protezavimo paslaugos su TLK sutartimi.

Primename, kad klinikos klientams bus taikomos įprastos nuolaidos ir kitoms mokamoms odontologo paslaugoms.

Dažniausiai užduodami klausimai apie odontologą

Kokias paslaugas teikia odontologas?

Kiekvienas nori mėgautis sveika ir nepriekaištinga šypsena. Norint tokią turėti, be abejonės, svarbu tinkamai rūpintis savo dantimis. Neatsiejama to dalis – reguliarus lankymasis odontologo kabinete. Būtent ten profesionaliai įvertinama Jūsų dantų ir burnos būklė, o nustačius tam tikras problemas, atliekamas reikalingas gydymas. Savo darbą ir pacientus mylintys „Antėja laboratorija“ gydytojai odontologai (stomatologai) skiria ypatingą dėmesį kiekvienam. Kada verta pas juos apsilankyti, kokias procedūras atlikti ir dar daugiau, sužinoti galite jau dabar.

Viena iš svarbiausių odontologo užduočių – padėti pasirūpinti gera burnos higiena. Būtent ji leidžia išvengti įvairių dantų problemų. Naudodamas šiuolaikines technologijas ir įrangą, odontologas diagnozuoja ir gydo dantų, dantenų bei burnos ligas.

„Antėja laboratorija“ teikiamos tokios odontologijos paslaugos:

 • burnos ertmės apžiūra;
 • odontologo konsultacija;
 • gydymo plano sudarymas;
 • dentalinė rentgeno nuotrauka;
 • pieninio danties gydymas;
 • pirmoji pagalba, skaudant dančiui;
 • profesionali burnos higiena;
 • silantų dėjimas;
 • fluoro aplikacija;
 • nuskausminimas;
 • įvairaus dydžio kompozito plombų dėjimas;
 • estetinis plombavimas;
 • plombos poliravimas;
 • laikinos plombos uždėjimas;
 • dantų grupės sutvirtinimas (šinavimas) stiklo pluošto juostele;
 • šaknies kanalo suradimas ir praėjimas / pergydymas;
 • šaknies kanalo plombavimas;
 • kalcio hidroksido įvedimas / pakeitimas;
 • perforacijos uždarymas ir kita.

Visas paslaugas, kurias teikia „Antėja laboratorija“ odontologai galite rasti peržvelgę aukščiau esantį laukelį. Nesate tikri dėl pasirinkimo? Tuomet susisiekite su mumis – maloniai pakonsultuosime ir padėsime rasti geriausią sprendimą.

Kodėl svarbu reguliariai lankytis pas odontologą?

Daugelis žmonių atidėlioja vizitą pas odontologą, kol šis tampa būtinas. Tačiau dažnai tokiu atveju problema jau būna įsisenėjusi, todėl reikia ilgesnio, sudėtingesnio ir brangesnio gydymo. Reguliarių vizitų metu odontologas gali padėti viso to išvengti. Pagrindines priežastis, kodėl svarbu nepamiršti pas jį apsilankyti, aptarsime plačiau.

1. Ankstyva dantų karieso (ėduonies) diagnozė

Viena iš pirmųjų priežasčių, kodėl verta reguliariai lankytis pas stomatologą, yra karieso arba kitaip ėduonies prevencija. Tai bene dažniausiai pasitaikanti dantų problema, kuri iš pradžių gali pasirodyti nereikšminga. Visgi, laiku nepradėjus jos spręsti, tokia būklė gali išsivystyti į kur kas rimtesnę. Negydomas kariesas gali negrįžtamai pažeisti danties audinius, todėl atsiranda rizika netekti danties. Apžiūros metu stomatologas gali aptikti ėduonies požymius ir pateikti atitinkamas rekomendacijas. Atsakingai jų laikantis galima išvengti rimtesnių dantų pažeidimų.

2. Dantų švaros palaikymas

Daugelis žino, kad dantis būtina valytis bent jau du kartus per dieną, ryte ir vakare. Tačiau norint užtikrinti gerą jų būklę kartais to nepakanka. Geras odontologas gali Jums suteikti daug naudingos informacijos, kaip visapusiškai prižiūrėti savo burnos ertmę: parodyti, kaip tinkamai valytis dantis šepetėlių, patarti, kokią dantų pastą rinktis, taip pat parekomenduoti kitas individualiai tinkančias priemones (tarpdančių siūlą ir šepetėlį, burnos skalavimo skystį).

Kalbant apie dantų švaros palaikymą, būtina paminėti ir profesionalią burnos higieną. Šios procedūros metu pašalinamos tiek minkštosios, tiek kietosios apnašos – pastarosios dar vadinamos dantų akmenimis. Burnos higienistai kruopščiai išvalo aplink dantis ir ant jų esančius nešvarumus. Tai padeda užtikrinti patrauklią jų išvaizdą, taip pat užkirsti kelią kariesui, burnos gleivinės ir periodonto ligoms, išvengti prasto burnos kvapo. Priklausomai nuo individualaus atvejo, odontologai tokią procedūrą rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus.

3. Dantenų ligų nustatymas

Tam tikri žmogaus įpročiai ir sveikatos būklės gali sukelti dantenų ligas. Viena iš labiausiai paplitusių yra gingivitas. Tai dantenų uždegimas, kurį išduoda tokie simptomai kaip dantenų jautrumas, patinimas, kraujavimas ir pakitusi jų spalva.

Negydant gingivito, gali išsivystyti periodontitas, kitaip žinomas kaip parodontozė. Tai periodonto (dantį supančių ir palaikančių audinių komplekso) audinius pažeidžianti liga. Ji atpažįstama iš panašių požymių kaip ir gingivitas: dantenų paraudimo, patinimo, pūliavimo ir kraujavimo. Tačiau šiuo atveju taip pat gali pasireikšti dantenų atsitraukimas, apsinuoginti dantų kakleliai. Kartu juntamas dantų jautrumas, valgant šaltą, karštą arba saldų maistą, nemalonus burnos kvapas. Ligai įsisenėjus gali atsirasti dantų paslankumas ir pradėti tirpti jų kaulas.

Vizito metu odontologas gali pastebėti pirmuosius dantenų ligų požymius ir paskirti reikiamą gydymą. Laiku jį pradėjus, rezultatai pasiekiami kur kas greičiau ir lengviau. „Antėja laboratorija“ odontologai Vilniuje ir Kaune gali suteikti profesionalią pagalbą, susidūrus su įvairiomis dantų problemomis. Norite jų išvengti, o gal to jau nepavyko padaryti? Užsiregistruokite vizitui pas mūsų specialistus ir įsitikinkite, kad jų teikiamos odontologijos paslaugos – aukščiausios kokybės.

4. Sunkių burnos ertmės ligų diagnozė

Nors burnos vėžys ir nėra itin dažnas (remiantis statistikos duomenimis, jis diagnozuojamas 10.5/100 000 gyventojų, tai sudėtinga ir greitai progresuojanti liga. Dažniausiai ja suserga vyresni nei 40 metų amžiaus žmonės. Vėžiniai dariniai gali formuotis ant lūpų, liežuvio, vidinėje skruostų dalyje, taip pat gomuryje, sinusuose ar gerklėje. Todėl juos gali būti sunku pastebėti.

Reguliariai pacientą prižiūrintis stomatologas gerai žino to asmens burnos būklę. Dėl šios priežasties specialistui tampa lengviau pastebėti atsiradusius pokyčius. Ankstyva burnos vėžio diagnozė gali padėti užtikrinti efektyvų jo gydymą ir pasiekti geresnius rezultatus. Gydytojas odontologas pamatęs pakitimus gali rekomenduoti kitų specialistų konsultaciją.

 

DUK

1. Ar dirba odontologai karantino metu?

Karantino metu taikomi apribojimai gali skirtis. Todėl svarbu sekti tuo metu esančią situaciją. Naujausią informaciją apie teikiamų paslaugų pokyčius visuomet pateikiame savo svetainėje. Šiuo metu dirba visi „Antėja laboratorija“ odontologai Kaune ir Vilniuje. Siekiant užtikrinti maksimalų darbuotojų ir pacientų saugumą, visos paslaugos teikiamos laikantis visų saugumo reikalavimų.

2. Kiek kainuoja jūsų teikiamos odontologijos paslaugos?

Visos „Antėja laboratorija“ teikiamos paslaugos ir jų kainos aiškiai pateikiamos šio puslapio viršuje. Užsiregistruoti norimai procedūrai galite internetu arba telefonu. Dėmesingi mūsų odontologai pasiruošę Jums padėti.

3. Kuriose „Antėja laboratorija“ klinikose teikiamos odontologijos paslaugos?

Odontologijos kabinetas yra Vilniuje, Lvovo g. 37, ir Kaune, Savanorių pr. 97, esančiose „Antėja“ klinikose.