Vidaus ligų gydytojai Vilniuje - "Antėja laboratorija"

Vidaus ligų gydytojai

Vidaus ligų gydytojai – specialistai, gebantys diagnozuoti, gydyti ir užkirsti kelią įvairioms suaugusiųjų ligoms. Be to, kad moka valdyti lėtines ligas ir sudėtingas medicinines būkles, jie daug dėmesio skiria sveikatos stiprinimui ir ligų prevencijai, o prireikus, konsultuojasi su kitų sričių specialistais. „Antėja“ klinikoje dirbantys vidaus ligų gydytojai teikia aukšto lygio paslaugas, atitinkančias unikalius kiekvieno paciento poreikius.

Vidaus ligų gydytojas – kas tai?    

Vidaus ligų gydytojas – gydytojas terapeutas, matantis žmogų kaip visumą. Vertindamas simptomų ir nusiskundimų visumą, šis specialistas gali padėti išspręsti neaiškius atvejus, patarti, kuriuos tyrimus atlikti, norint nustatyti ligą, ir esant poreikiui – paskirti gydymą.

Ką gydo vidaus ligų gydytojas?

Negalavimų spektras, su kuriais dirba vidaus ligų gydytojas labai platus: nuo paprasčiausio peršalimo iki įvairių organizmo sistemų (širdies ir kraujotakos, nervų ir kvėpavimo, endokrininės, virškinamojo trakto, urogenitalinės) sutrikimų, taip pat infekcinių ir onkologinių ligų.

Kuo skiriasi vidaus ligų gydytojas nuo šeimos gydytojo?

Vidaus ligų gydytojas neretai painiojamas su šeimos gydytoju. Nors šios sritys ir turi panašumų, jų pobūdis skiriasi. Šeimos gydytojas yra atsakingas už pirminę sveikatos priežiūrą. Jis gali pakonsultuoti ir priimti sprendimą, pas kurios srities specialistą reikėtų nukreipti pacientą, taip pat paskirti ambulatorinį gydymą.

Vidaus ligų gydytojas dirba tiek ambulatoriniu, tiek stacionariniu lygmeniu. Į jį galima kreiptis dėl ūmių ligų, karščiavimo, blogos savijautos ir daugybės kitų negalavimų, ypač jei nėra aišku, ar nusiskundimai susiję tarpusavyje.

Kokius tyrimus atlieka vidaus ligų gydytojas?

Vidaus ligų gydytojai gali skirti ir vertinti šiuo tyrimus:

Reikiami tyrimai skiriami atsižvelgdami į paciento sveikatos būklę ir nusiskundimus.

Kada kreiptis į vidaus ligų gydytoją?

Į vidaus ligų gydytoją galima kreiptis dėl daugybės nusiskundimų, pavyzdžiui, atsiradus neaiškiems nugaros, pilvo, krūtinės ląstos skausmams, neaiškios kilmės karščiavimui, geltai, mažakraujystei ir pan. Tai gali būti ypač pravartu nežinant, koks konkrečiai specialistas gali padėti.

Aktualus vidaus ligų gydymas? Kreipkitės – „Antėja“ klinikos vidaus ligų gydytojai Vilniuje pasiruošę padėti.

 

DUK

1. Kokia yra vidaus ligų gydytojo konsultacijos kaina?    

Tiek šios, tiek kitų vidaus ligų gydytojų teikiamų paslaugų kainas galite rasti aukščiau esančiame paslaugų laukelyje.

2. Kuriose klinikose dirba „Antėja“ vidaus ligų gydytojai?

Vidaus ligų gydytojai dirba Vilniuje, Lvivo g. 37, esančiame „Antėja“ diagnostikos ir dienos chirurgijos centre.

3. Kaip galima užsiregistruoti pas vidaus ligų gydytoją?

Užsiregistruoti vizitui pas vidaus ligų gydytoją, kaip ir pas bet kurį kitą klinikos „Antėja“ specialistą, galite telefonu. Jei jau esate atlikę pas mus tyrimus ir turite prisijungimo duomenis prie savitarnos, registruotis pas gydytojus specialistus galite ir internetu.