fbpx

Viršuliškių g. 65A

Medicinos centras, įsikūręs Vilniuje, Viršuliškių 65A, teikia įvairių kraujo tyrimų paslaugas. Medicinos centre konsultuoja patyrę ir kompetentingi šeimos gydytojai bei gydytojai specialistai. Mums svarbiausia pacientui suteikti 360° pagalbą, nes medicinoje nėra nereikšmingų detalių! „Antėja laboratorija“ pažangios medicinos centre visas dėmesys ir sprendimai – Jums.

anteja_laboratorija_medicinos_centras_vilnius

Savo pacientams siūlome aukščiausio lygio paslaugas:

  • Aukščiausius standartus atitinkančius modernios laboratorinės diagnostikos tyrimus;
  • Įsiklausymą į paciento negalavimus, skundus bei simptomus ir viską išsiaiškinti vieno vizito metu;
  • Profesionalias ir greitas rekomendacijas ligų gydymui bei nuokrypių šalinimui;
  • Aktyvų ir dėmesingą paciento stebėjimą.

Medicinos centre stengiamės suburti kompetentingų ir profesionalių gydytojų komandą, kurie galėtų kuo greičiau padėti pacientui. Jame konsultuoja šeimos gydytojai, akušerė, taip pat gydytojai specialistai: kardiologas, alergologas – imunologas, genetikas ir urologas. Specialistai išsamiai ir nemokamai įvertins Jūsų ir Jūsų šeimos narių sveikatos būklę. Mes siekiame, kad vienas šeimos gydytojas prižiūrėtų visų šeimos narių sveikatos būklę, nes tai turi didelę įtaką dėl paveldimų ir kitų ligų, todėl tik žinant šeimos anamnezę, galėsime pasiekti geriausių rezultatų gydyme.

Jūsų patogumui medicinos centre siūlome šias paslaugas:

  • Šeimos gydytojų konsultacijos;
  • Gydytojų-specialistų konsultacijos;
  • Kraujo tyrimai;
  • Laboratoriniai tyrimai;
  • Skiepai;
  • Sveikatos mokymai.

Odontologines paslaugas prisirašiusiems prie klinikų teikia  „Arcus dentalis“, adresu Taikos g. 4-40, LT-05255 Vilnius.
Kreiptis telefonais: 8699 66066 arba 8686 66066
KARANTINO METU teikiama BŪTINOJI PAGALBA.

nsp paslauga


Klinikos nedarbo metu, prašome, kreiptis į VŠĮ Centro polikliniką.
Adresas: Pylimo g. 3, Vilnius. Tel. (8 5)  251 4063

Medicinos centro skyriai

Šeimos gydytojai

Viršuliškių gatvėje įsikūrusiame medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai pasirūpins visais: nuo mažiausio iki didžiausio. Šeimos gydytojai didžiausią dėmesį skiria sveikatos stiprinimui, priežiūrai ir ligų profilaktikai. Siekdami patenkinti visus pacientų poreikius atliekamos asmeninės konsultacijos, diagnostiniai ir laboratoriniai tyrimai, skiriamas gydymas. Jei reikia, kiekvienas skubiai nukreipiamas pas gydytoją specialistą. Šeimos gydytojai, konsultuodami pacientus, sukuria efektyvius ir šiltus […]

Gydytojai specialistai

Viršuliškių gatvėje įsikūrusiame medicinos centre konsultuoja ir gydo aukštos kvalifikacijos gydytojai specialistai. Profesionali gydytojų specialistų komanda dirba tam, kad kiekvienas pacientas sulauktų tinkamos pagalbos bei dėmesio. Gydytojų specialistų tikslas — greitas ir efektyvus ligos diagnozavimas bei kokybiško gydymo pritaikymas. Gydytojai dirba tam, kad pacientas gautų tinkamą pagalbą ir išvengtų galimų sveikatos problemų.

Bendrosios praktikos slaugytojai

Viršuliškių gatvėje įsikūrusiame medicinos centre dirba kompetentingos bendrosios praktikos slaugytojos. Atsidavimas darbui, o svarbiausia – pacientams, kuriems yra reikalinga pagalba. Bendrosios praktikos slaugytojos darbas kruopštus ir atsakingas, todėl mūsų pacientais rūpinasi kvalifikuotos specialistės, puikiai išmanančios savo darbą. Pagrindinės paslaugos, kuriomis rūpinasi bendrosios praktikos slaugytojos: Paciento poreikių vertinimas Rūpestingas medicininių paslaugų ir procedūrų atlikimas Duomenų apie […]

Darbo laikas

Medicinos centro adresas: Viršuliškių g. 65A, Vilnius Darbo laikas: I–V 07:00-19:00 VI – 10:00-14:00 *Šeštadienį kraujo mėginiai imami 1 val. trumpiau – iki 13:00 Tel. 8 700 55511, skambinant iš užsienio 00-370-37-245330 El. p. pagalba@anteja.lt Klinikos ne darbo valandomis prašome kreiptis į Všį Polikliniką, 105 kab. Adresas: Pylimo g. 3, Vilnius.