Reabilitologai Klaipėdoje, konsultacija - "Antėja laboratorija"

Reabilitologai

Reabilitacija – neatsiejama sveikatos priežiūros paslaugų dalis, kuria siekiama pagerinti gyvenimo kokybę ir atkurti funkcinį nepriklausomumą asmenims, susiduriantiems su įvairiais fiziniais sunkumais. Patyrę „Antėja“ klinikos reabilitacijos specialistai teikia visapusišką priežiūrą ir paramą pacientams jų kelyje į pasveikimą ir geresnę savijautą. Daugiadisciplininiu ir individualiu požiūriu besivadovaujantys specialistai yra pasirengę spręsti įvairias problemas – nuo pooperacinio atsigavimo iki neurologinės reabilitacijos, sporto traumų ir kt. Pasinaudoti reabilitologo, kineziterapeuto konsultacija „Antėja“ klinikoje galite ir Jūs – suteikite sau galimybę atgauti maksimalų potencialą ir gyventi visavertį gyvenimą. 

Kas yra reabilitologas ir ką jis daro?    

Reabilitologas, arba kitaip – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, yra aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistas, padedantis pacientams atsigauti po fizinių traumų, operacijų, ligų ar negalios. Jis atlieka pagrindinį vaidmenį reabilitacijos procese, kurdamas ir įgyvendindamas specialiai pritaikytus gydymo planus, tam, kad pagerintų asmens fizinį pajėgumą, sumažintų skausmą ir pagerintų bendrą gyvenimo kokybę. 

Reabilitologo kompetencija apima platų terapinių metodų, pratimų ir būdų spektrą, kuriais siekiama atkurti optimalų judrumą, jėgą ir funkciją. Gydytojas reabilitologas dirba su įvairaus amžiaus pacientais, padėdamas spręsti tokias problemas kaip ortopedinės traumos, neurologiniai sutrikimai, širdies bei kraujagyslių ligos ir kt. 

Jis įvertina pacientų poreikius, nustato realius tikslus ir teikia nuolatinę paramą bei konsultacijas sveikimo metu. Galiausiai reabilitologo vaidmuo – suteikti žmonėms galimybę atgauti nepriklausomybę ir pasiekti aukščiausią jų funkcionavimo lygį, atsižvelgiant į aplinkybes.

Kada rekomenduojama reabilitologo konsultacija?    

Reabilitologo konsultacija gali būti reikalinga šiais atvejais:

  • po operacijos;
  • po traumos;
  • patyrus insultą;
  • sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip artritas, išsėtinė sklerozė arba Parkinsono liga;
  • turint neurologinių sutrikimų, tokių kaip cerebrinis paralyžius, šoninė Amiotrofinė sklerozė ar išsėtine sklerozė;
  • kenčiant nuo lėtinio skausmo, pavyzdžiui, nugaros skausmo ar fibromialgijos;
  • turint pusiausvyros ir koordinacijos problemų;
  • vaikams, kurių raida vėluoja arba kurie turi įgimtų sutrikimų arba traumų;
  • po širdies operacijos;
  • sergant lėtinėmis plaučių ligomis, pavyzdžiui, lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL).

Reikalingas patikimas privatus reabilitologas? Registruokitės šio specialisto konsultacijai mūsų klinikoje. Patyrę „Antėja“ reabilitologai Klaipėdoje gali Jums padėti.

 

DUK

1. Kuriose klinikose dirba „Antėja“ reabilitologai?    

Šiuo metu gydytojo reabilitologo paslaugomis galite pasinaudoti Klaipėdoje, Taikos pr. 141A, esančioje „Antėja“ klinikoje.

2. Ar apsilankymui pas reabilitologą reikalingas siuntimas?

Norint apsilankyti pas reabilitologą siuntimas nėra būtinas. Galite gauti visas šio gydytojo paslaugas be siuntimo, tiesiog turėsite už jas susimokėti.

Reabilitologo konsultacija su siuntimu yra nemokama, jei registruojamasi Teritorinių ligonių kasų (TLK) finansuojamoms procedūroms. 

3. Kaip užsiregistruoti pas reabilitologą?    

Registracija pas reabilitologą – greita ir paprasta. Užsiregistruoti vizitui pas šį ar bet kurį kitą klinikos „Antėja“ specialistą galite telefonu. Jei jau esate atlikę pas mus tyrimus ir turite prisijungimo duomenis prie savitarnos, registruotis pas gydytojus specialistus galite ir internetu.