Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Akcija erkinio encefalito skiepams

Dar vasarišką rudenį stengiamės mėgautis kiekvienu pasivaikščiojimu parke, kieme ar miške, tačiau pamirštame apie galimus pavojus, kurie tyko visai šalia. Net ir šviežiai nupjautoje pievoje ar miesto parke esančiuose takeliuose negalime pasislėpti nuo mažo, tačiau itin pavojingo voragyvio – ERKĖS. Ji perneša erkinio encefalito virusą, kuriuo persirgus net 30-40 proc. pacientų yra nustatomi liekamieji reiškiniai, kaip sumažėjęs darbingumas, nuolatinis galvos skausmas, miego ir psichikos sutrikimai ar net lengvas paralyžius.

Nors kiekvienais metais Lietuvoje plačiai kalba apie erkių keliamą pavojų sveikatai, tačiau besiskiepijančių mastai išlieka maži, esame vieni pirmųjų Europoje pagal erkinio encefalito ligos paplitimą. Todėl pasinaudokite ypatinga akcija erkinio encefalito skiepui pagreitinta skiepijimo schema! Pirmasis skiepas rytoj, o antrasis po dviejų savaičių, ar pasinaudosite pasiūlymu? Tik dabar vieno skiepijimo kaina vos 26.99 €.

Suaugusių vakcina - 26.99 €
Vaikų vakcina - 26.99 €

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA
Arba telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Jeigu skiepijamas vaikas ar paauglys iki 7 m., būtina gydytojo pažyma (išduota tą pačią dieną, kada yra suplanuotas skiepas), kad vaikas ar paauglys yra sveikas arba apžiūra prieš skiepus turi būti derinama su „Antėja laboratorija“ gydytoju (paslaugos kaina 10 eur.).
-Pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugsėjo 20 d.

-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.