Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Akcija erkinio encefalito skiepams

Šiltuoju metų laiku stengiamės mėgautis kiekvienu šiltėjančiu vakaru parke, kieme ar terasoje, tačiau pamirštame apie galimus pavojus, kurie tyko visai šalia. Net ir šviežiai nupjautoje pievoje ar miesto parke esančiuose takeliuose negalime pasislėpti nuo mažo, tačiau itin pavojingo voragyvio – ERKĖS. Ji perneša erkinio encefalito virusą, kuriuo persirgus net 30-40 proc. pacientų yra nustatomi liekamieji reiškiniai, kaip sumažėjęs darbingumas, nuolatinis galvos skausmas, miego ir psichikos sutrikimai ar net lengvas paralyžius.

Nors kiekvienais metais Lietuvoje plačiai kalba apie erkių keliamą pavojų sveikatai, tačiau besiskiepijančių mastai išlieka MAŽI. Itin maži išlieka ir vaikų skiepijimo mastai, o juk jie yra vienoje didžiausių rizikos grupių!

Skiepas vis dar išlieka vienintele EFEKTYVIAUSIA profilaktine priemone nuo erkinio encefalito, todėl kviečiame pasinaudokite akcija ir iki BIRŽELIO 30 dienos pasiskiepyti vakcina nuo erkinio encefalito vos už 26,99 €!

Suaugusių vakcina - 26.99 €
Vaikų vakcina - 26.99 €

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA

 

Dėl registracijos skambinti telefonu: 8 700 55511
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Jeigu skiepijamas vaikas ar paauglys iki 7 m., būtina gydytojo pažyma (išduota tą pačią dieną, kada yra suplanuotas skiepas), kad vaikas ar paauglys yra sveikas arba apžiūra prieš skiepus turi būti derinama su „Antėja laboratorija“ gydytoju (paslaugos kaina 10 eur.).
-Pasiūlymas galioja iki 2021 m. birželio 30 d.

-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.