Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Dovanos perkantiems internetu!

Rūpinimasis sveikata yra pagrindinis prasidėjusių naujųjų metų atributas! Raginame nieko nelaukti ir pasinaudoti atnaujintais ,,ŽIEMOS SIURPRIZŲ“ pasiūlymais! Visą 2021 metų sausio mėnesį, perkantiems internetu – specialios mikroelementų – MAGNIO ir KALCIO kraujo tyrimų dovanos!

Kalcis yra pagrindinė statybinė medžiaga, nuo kurios priklauso kaulų ir dantų tvirtumas. Šis mikroelementas dalyvauja kraujo krešėjime, gerina miego kokybę, palaiko normalų nervinių impulsų perdavimą, reguliuoja virškinimo fermentų veiklą, o svarbiausia, reguliuoja vitamino D apykaitą.

Magnis yra gyvybiškai svarbus normaliai organizmo raumenų funkcijai, nervų sistemos veiklai ir kaulų struktūrai palaikyti. Kiekvieno mūsų organizme nuolat turėtų būti apie 30 gramų magnio. Tokio kiekio kasdien pakaktų išvengti nuovargio, streso, raumenų spazmų bei kitų magnio trūkumo ženklų.

Pasinaudokite ypatingais Žiemos siurprizų pasiūlymais jau DABAR!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinius – pasinaudokite dovanomis.

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis** ir vienam asmeniui, kartu su kitais tyrimais (papildomiems asmenims dovana nesuteikiama).
-Pasinaudoti galima 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos, po šio laikotarpio dovanomis pasinaudoti nebus galimybės.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (reikalinga papildoma registracija).

* Galioja tik žvaigždute pažymėtiems tyrimams.
**kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.