Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Dovanos perkantiems internetu!

Sveikiname su prasidėjusia kalendorine vasara ir visą birželio mėnesį kviečiame pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu - ,,DOVANŲ VASARA“! Šį kartą norime Jus nudžiuginti ne tik puikiomis akcijomis, bet ir nemokamais KALCIO arba CINKO tyrimais!

Kalcis ir cinkas yra būtini organizmo gyvybinėms funkcijoms. Kalcis reikalingas ne tik kaulams ar dantims, jo trūkumas gali tapti ne vienos rimtos ligos atsiradimo priežastimi, kadangi kalcis reguliuoja širdies susitraukimų dažnį, dalyvauja kraujo krešėjimo procesuose, mažina nervų sistemos dirglumą. Cinkas užtikrina normalų visų mūsų organizmo ląstelių funkcionavimą, stiprina imuninę sistemą, skatina protinę veiklą, mažina nuovargį ir gerina nuotaiką.

Įsigydami tyrimus, tyrimų programas internetu už mažiau nei 50 Eur., DOVANŲ gausite KALCIO kraujo tyrimą, o pirkdami už 50 Eur. ir daugiau, DOVANŲ gausite CINKO kraujo tyrimą, kurio vertė net 14 Eur!

Pasitikime vasarą kupini energijos ir geros nuotaikos!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinius – pasinaudokite dovanomis.

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55 511

Arba registruokitės internetu ONLINE REGISTRACIJA

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-PERKANTIEMS SKIEPUS - PASIŪLYMAS NEGALIOJA.
-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).

-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis** ir vienam asmeniui, kartu su kitais tyrimais (papildomiems asmenims dovana nesuteikiama).
-Pasinaudoti galima 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos, po šio laikotarpio dovanomis pasinaudoti nebus galimybės.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (reikalinga papildoma registracija).

* Galioja tik žvaigždute pažymėtiems tyrimams.
**kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.