Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Dovanos perkantiems internetu!

Prasidėjęs ruduo yra puikus metas pasirūpinti savo ir savo šeimos bei artimųjų sveikata! Kviečiame nieko nelaukti, pasinaudoti ,,SVEIKATOS RUDENS“ pasiūlymais bei patikrinti vienų svarbiausių mikroelementų kiekį kraujyje!
Visą RUGSĖJO mėnesį, įsigydami tyrimus ar tyrimų programas už mažiau nei 50 Eur gausite KALIO tyrimą, o išleisdami 50 Eur ir daugiau, dovanų gausite VARIO tyrimą! Kalis būtinas visų organizmo ląstelių gyvybei ir pagrindinėms funkcijoms užtikrinti: organizmo skysčių pusiausvyrai palaikyti, normaliai nervų sistemos ir širdies raumenų veiklai. O pakankamas vario kiekis kraujyje būtinas normaliam organizmo augimui ir funkcionavimui. Jis labai reikšmingas geležies pasisavinimui, hemoglobino sintezei, cukraus apykaitai, kaulų augimui bei nervinės sistemos funkcijoms palaikyti.

Kviečiame Jus internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas ir nemokamai išsitirti KALIO ir VARIO kiekį kraujyje. Džiaukitės gera sveikata, būkite kupini energijos ir geros nuotaikos!

Kaip gauti dovanas?

– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovana!
– Įsigijus pirkinius – pasinaudokite dovana.

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55 511
Arba registruokitės internetu ONLINE REGISTRACIJA
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-PERKANTIEMS SKIEPUS - PASIŪLYMAS NEGALIOJA.
-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).

-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis** ir vienam asmeniui, kartu su kitais tyrimais (papildomiems asmenims dovana nesuteikiama).
-Pasinaudoti galima 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos, po šio laikotarpio dovanomis pasinaudoti nebus galimybės.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (reikalinga papildoma registracija).

* Galioja tik žvaigždute pažymėtiems tyrimams.
**kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.