Dovanos perkantiems internetu! - "Antėja laboratorija"

Dovanos perkantiems internetu!

Perkantiems internetu – papildomos naudos! Kartu su įsigytu tyrimu ar jų programomis gaukite ir visiškai nemokamą geležies kiekio kraujyje nustatymą. Tai pagrindinė hemoglobino – baltymo, atsakingo už deguonies pernešimą kraujyje – sudedamoji dalis. Ši medžiaga būtina ir normaliai energijos apykaitai bei imuninės ir centrinės nervų sistemos veiklai palaikyti, o jos trūkumas nurodomas kaip viena dažniausių mažakraujystės priežasčių. 

Kaip gauti dovaną?   

- Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį; 
- Prie pasirinkto pirkinio Tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovana! 
- Atvykus atlikti tyrimus – pasinaudokite dovana.

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA
Telefonu: 8 700 55511 arba el. paštu: pagalba@anteja.lt
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!


- Įsigyjus vieną paslaugų kuponą keliems asmenims dovanotas tyrimas atliekamas tik vienam asmeniui, jeigu norite, kad dovanojamas tyrimas būtų priskirtas visiems asmenims būtina įsigyti kiekvienam asmeniui atskirą paslaugų kuponą.
- Norint dovanojamą tyrimą panaudoti kitam asmeniui arba kito apsilankymo metu, privaloma papildomai sumokėti už kraujo paėmimo paslaugą.
- Įsigijus tyrimus, kurie atliekami ne iš kraujo, norint pasinaudoti gauta dovana, reikia susimokėti kraujo paėmimo mokestį.
- Dovanojamus tyrimus galima atlikti per 3 mėnesius nuo pirkimo dienos;
- Praėjus nurodytam laikotarpiui dovanos negalioja ir nėra kompensuojamos.
- SVARBU: įsigyjant skiepus, šlapimo tyrimus, kaprologinius tyrimus, seilių tyrimus ir tyrimus iš nuograndų dovanos nėra suteikiamos
.