Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Dovanos perkantiems internetu!

Ruduo yra puikus metas pasirūpinti savo ir savo šeimos bei artimųjų sveikata! Visą spalio mėnesį įsigydami tyrimus ar tyrimų programas už mažiau nei 50 Eur. gausite kalio ir natrio tyrimų komplektą, o išleisdami 50 Eur. ir daugiau dovanų gausite cinko tyrimą, kurio vertė net 17,5 Eur.!

Cinkas dalyvauja organizmui svarbiose reakcijose – hormonų gamyboje, vitamino A apykaitoje, žaizdų gijimo procesuose. Cinkas taip pat būtinas kaulinio audinio formavimuisi, o svarbiausia, padeda imuninei sistemai kovoti su infekcijomis.

Kviečiame Jus internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas ir nemokamai išsitirti kalio, natrio ar cinko kiekį kraujyje. Džiaukitės gera sveikata!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinius – pasinaudokite dovanomis.

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis** ir ,,Dovanų vasara“ akcija.

-Pasinaudoti galima 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos, po šio laikotarpio dovanomis pasinaudoti nebus galimybės.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).

* Galioja tik žvaigždute pažymėtiems tyrimams.
**kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.