Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Dovanos perkantiems internetu!

Pavasaris yra puikus metas pasirūpinti savo ir savo šeimos bei artimųjų sveikata! Visą balandžio mėnesį įsigydami tyrimus ar tyrimų programas už mažiau nei 50 Eur gausite GELEŽIES tyrimą, o išleisdami 50 Eur ir daugiau, dovanų gausite vitamino B12 tyrimą! 

Mieguistumas, pablyškusi oda, pablogėjusi atmintis, nerimas, depresija, nemiga ar nuotaikų svyravimai yra vitamino B12 trūkumo ženklai. O geležis ir jos atsargos padeda palaikyti normalų eritrocitų ir hemoglobino kiekį kraujyje, reguliuoja deguonies pernešimą, energijos apytaką ir imuninės sistemos veiklą. Pakankamas geležies kiekis kraujyje padeda išvengti mažakraujystės, užtikrina pakankamą energijos kiekį ir gerą nuotaiką.  

Kviečiame Jus internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas ir nemokamai išsitirti GELEŽIES ar vitamino B12 kiekį kraujyje. Džiaukitės gera sveikata, būkite kupini energijos ir geros nuotaikos! 

Pasinaudokite ypatingais Pavasarinių staigmenų pasiūlymais jau DABAR! 

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinius – pasinaudokite dovanomis.

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55 511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis** ir vienam asmeniui, kartu su kitais tyrimais (papildomiems asmenims dovana nesuteikiama).
-Pasinaudoti galima 3 mėnesius nuo įsigijimo dienos, po šio laikotarpio dovanomis pasinaudoti nebus galimybės.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (reikalinga papildoma registracija).

* Galioja tik žvaigždute pažymėtiems tyrimams.
**kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.