Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Akcija mažakraujystės tyrimų programoms

Dažnai jaučiate bendrą silpnumą ir nenusakomos kilmės nuovargį? Atrodo, kad kartais sunku giliai įkvėpti oro? Jūsų oda be priežasties atrodo išblyškusi? Tai simptomai, kurie dažnu atveju įspėja apie mažakraujystę – ligą, nepastebimai, be ryškių išskirtinių simptomų galinčią varginti organizmą net keletą metų.

Keli dažniausi šios ligos požymiai yra nuovargis, silpnumas, mieguistumas, dusulys, rankų ir kojų tirpimas, išblyškusi oda ar galvos skausmai. Šiuos simptomus dažnai priskiriame greito gyvenimo tempo pasekmėms, o apie galimą ligą – mažakraujystę – nesusimąstome.

Neretai mažakraujystė yra laikoma vaikų ar senjorų liga, o darbingo amžiaus asmenys yra įsitikinę, jog jų racionas – įvairus, mityba yra reguliari, tad nei geležies, nei vitamino B12 ar folinės rūgšties jiems tikrai netrūksta. Tačiau vertėtų prisiminti, kad kiekvieno žmogaus organizmas – individualus ir net vartojant sveiką maistą bei maisto papildus, ne visi elementai gali būti pasisavinami.

Dažnai su mažakraujyste susiduria asmenys, kurie vartoja itin daug kavos ir juodosios arbatos, patiria didelį stresą, mažai laiko skiria poilsiui. Su šia liga taip pat dažnai susiduria moterys bei merginos, kadangi mėnesinių ciklo metu ir po gimdymų praranda daug kraujo.

Raginame reguliariai atlikti tyrimus, svarbius mažakraujystės diagnozei, ypatingai tuos asmenis, kurie jaučia aukščiau išvardintus simptomus, kadangi užsitęsusi liga sekina organizmą ir gali lemti rimtų ligų atsiradimą. O laiku diagnozavus mažakraujystę, ją galima nesunkiai išgydyti.

Būtent šiuo metu mažakraujystės tyrimų programoms taikome išskirtines 25 proc. nuolaidas! Išsitirkite ir švenčių laukite pasitikintys savo sveikata!

 

Mažakraujystės tyrimų programos

MINI - 15.37 € 20.50 €

MIDI - 28.87 € 38.50 €

MAXI - 57.37 € 76.50 €

 

 
TYRIMAI Mini Midi Maxi
Bendrieji tyrimai:      
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.) + + +
FER Feritinas + + +
FR Folinė rūgštis   + +
VitB12 Aktyvus Vitaminas B12     +
Transferino saturacija (įsotinimas)     +
Mikroelementų-elektrolitų tyrimai:      
Fe Geležis + + +

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Pasiūlymas galioja iki sausio 31 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Atlikus tyrimus Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.